Makijaż na Halloween - zombie. Klasycznie, czy może w stylu meksykańskim?

Makijaż na Halloween w stylu zombie można przedstawić na milion różnych sposobów. To bardzo filmowy motyw z ciekawą wersją prosto z Meksyku. Szukasz pomysłu na halloweenowy makijaż? Sprawdź kilka ciekawych propozycji poniżej.

Malowanie twarzy - zombie. Którą wersję wybrać?

Makijaż zombie to dobra okazja do ćwiczeń, ten z pozoru prosty wzór wymaga wprawy i dużej ilości kosmetyków oraz farbek do ciała. Sprawdź z nami najlepsze pomysły z Instagrama na malowanie twarzy w stylu zombie na Halloween

Przebranie na Halloween dla dorosłych - Drakula. Zdjęcie ilustracyjne Przebranie na Halloween dla mężczyzny - sprawdź 16 outfitów na straszną imprezę

Jak pomalować twarz na Halloween? Zombie w kolorze

Zastanawiasz się jak pomalować twarz na Halloween? Oto pomysł na kolorowe zombie:

 

To bardzo wymagająca wersja z dużą ilością szczegółów i kolorów, ale efekt końcowy jest wart wysiłku. Jak wykonać taki make-up? Kilka wskazówek poniżej:

  • Zacznij od zakupu farb do ciała.
  • Następnie posmaruj partie pod makijaż kremem. 
  • W kolejnym kroku oddziel część mózgu od reszty ciała, którą należy pomalować na kolor zielony. 
  • Następnie namaluj białe kropki i przejdź do szczegółów. 
  • Zwróć uwagę na liczne obrysy, które można wykonać przy pomocy czarnej kredki lub pisaka do kresek.  

Malowanie twarzy zombie krok po kroku - Sugar skull

 
Zobacz wideo Makijaż Sugar Skull na Halloween

La Cartina to meksykański odpowiednik naszej kostuchy, ale w przeciwieństwie do zwykłego szkieletu bardziej przypomina prawdziwą damę w pięknej sukni, kolorowym makijażu i wianku na głowie. Malowanie twarzy zombie krok po kroku w stylu La Cartiny nie jest trudne, ale wymaga dobrego wzoru. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na makijaż i gotowe przebranie. 

 
 
 
 

W przypadku tego makijażu sprawdzi się umiejętność malowania róż oraz cieniowania oczu. Dużo tutaj też kresek i białego obrysu. Wiemy już jak wygląda malowanie twarzy zombie DIY w tylu La Cartiny, a co z przebraniem?

Zobacz też: Paznokcie na Halloween- sprawdź pomysły na straszny manicure

Przebranie na Halloween nie musi być straszne, może też być filmowe Przebranie na Halloween dla kobiety - sexy, strasznie, a może znana postać?

La Cartina - gotowe pomysły na ubranie 

Większość rzeczy z pewnością każdy ma w swojej szafie, w przeciwieństwie do wielu strojów na Halloween La Cartina nie zakłada oblewania ubrań farbą czy robienia w nich dziur. 

  • elegancka suknia w czarnym kolorze 
 
  • wianek z kwiatów, nie muszą być prawdziwe 
 
  • para eleganckiego obuwia w czarnym kolorze 
 

Zobacz też: Impreza halloweenowa- przepis na udaną domówkę

Więcej o: