Prezent na święta dla teściowej - 4 pomysły na bożonarodzeniowy podarunek

Prezent na święta dla teściowej to temat, który w wielu wzbudza duże emocje. Niezdecydowanie i szeroki wybór powodują, że trudno jest nam wybrać odpowiedni podarunek. Postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie i zaprezentować kilka propozycji.

Pomysł na prezent dla teściowej - słodki zestaw z herbatą i kawą

Kiedy nie mamy pomysłu na prezent dla naszej teściowej, warto wybierać uniwersalne rozwiązania. Jedną z naszych pierwszych propozycji jest kosz słodyczy z dobrą herbatą i kawą. Nie ma nic lepszego, aniżeli słodki poczęstunek od czasu do czasu. Zestaw warto jest wzbogacić o odpowiednio dobrany zaparzacz do kawy i herbaty. Z pewnością, prezent przyda się przy wielu okazjach. Zestaw możemy skomponować samodzielnie lub zakupić gotowy. Plusem tego prezentu jest także to, że możemy kupić go na ostatnią chwilę. Zatem jest to doskonała opcja dla ludzi, którzy są zapracowani i zabiegani.

Co kupić teściowej na święta - ciepły szlafrok i kapcie

Co kupić teściowej na święta, aby prezent był udany? Wybierz ciepły szlafrok z kapciami. Może wydawać się to banalne, ale nic bardziej mylnego. Odzieży tego typu nigdy nie jest zbyt wiele. Zimowe seanse w miękkim szlafroku i wygodnych kapciach w towarzystwie książki niesamowicie relaksują i regenerują.

Zobacz wideo Pomysły na prezenty świąteczne. Zrób je sam.

Prezent dla teściowej na święta Bożego Narodzenia - zastawa stołowa

Najlepszy prezent dla teściowej na święta Bożego Narodzenia? Zastawa stołowa to bardzo praktyczny upominek, który ucieszy panią domu. Nie bez przyczyny zwykło mówić się po stłuczeniu jakiegoś naczynia: "Gdyby nie to - to garncarze pracy by nie mieli". Jak zatem widać garnków, talerzy - nigdy za wiele. Jest to pomocne zwłaszcza przy dużych rodzinach. Jeżeli chodzi natomiast o wybór stylu i kolorystykę, to warto opierać się o klasyczne i uniwersalne rozwiązania. Dobrze sprawdzi się tu na przykład: beż, biel, szarości, butelkowa zieleń, czerń. Dużą popularnością cieszą się także ludowe wzory.

Ciekawy prezent na święta dla teściowej - słoik z dobrym słowem

Ciekawy prezent na święta dla teściowej możemy wykonać samodzielnie. Wymaga to od nas jednak odrobiny chęci i czasu. Do przygotowania prezentu będziemy potrzebowali:

  • 1 duży słoik
  • kokardka do ozdoby
  • małe kartoniki, na których napiszemy kilka słów (może być kartka z bloku)
  • flamaster, długopis

Wykonanie:

  1. W pierwszej kolejności zajmujemy się wycięciem małych kartoników.
  2. Następnie przechodzimy do napisania treści. Święta Bożego Narodzenia to idealny moment, aby przeanalizować cały rok i podziękować teściowej za jej obecność. Na karteczce możemy napisać życzenia dla mamy, podziękowania za jej pomoc.
  3. Następnie składamy karteczki i wrzucamy je do słoika.
  4. Słoik ozdabiamy wstążką dekoracyjną.

Zobacz też: Ozdoby świąteczne na zewnątrz - magiczny ganek i ogród

Więcej o: