Makijaż na Halloween dla kobiety - wszystkie oblicza strachu

Makijaż na Halloween dla kobiety nie musi oznaczać pełnego make-upu, który zajmie nam długie godziny i pozbawi większości kosmetyków. Szukasz delikatnych inspiracji? Sprawdź przegląd najlepszych symbolicznych motywów.

Pomysły na makijaż na Halloween dla kobiety - inspiracje 

Straszny makijaż na Halloween dla kobiety wykonany bez planu na ostatnią chwilę może pokierować nasz wieczorny wizerunek w niebezpieczne rewiry. Poniżej znajdziesz garść inspiracji, które nie wymagają pełnego make-upu i bazują raczej na delikatnym motywie. Jaki makijaż na Halloween dla kobiety zapewni fajny wygląd bez groteskowego efektu maski? 

Straszny makijaż na Halloween dla kobiety - zakonnica

Straszny makijaż na Halloween dla kobiety? Oto nasza propozycja:

 

Kto nie lubi dobrze podkreślonych oczu? Pomysły na makijaż na Halloween dla kobiety mogą opierać się na tym, co lubimy w sobie najbardziej. Oczy to zwierciadło duszy, tak jest też w tym przypadku. Zaczynamy od mocnego makijażu, następnie dokładamy kolejne warstwy, które można wykonać, na przykład przy pomocy żelowych ceni do powiek.

Zobacz wideo Makijaż na Halloween w 30 sekund. To bardzo proste!

Straszny makijaż na Halloween dla kobiety - oko pająka

Inspiracja na naprawdę straszny makijaż na Halloween dla kobiety? Zobacz, jak przerobić oko na pająka!

 

Zdecydowanie opcja dla zaawansowanych, tutaj liczą się dobrze wyrysowane szczegóły, które zapewnią trójwymiarowy efekt. Oko pająka można potraktować dosłownie lub w formie plastycznej ozdoby. Makijaż bazuje na dwóch kolorach: czerni i błękicie, mile widziane są też szarości. 

Jaki makijaż na Halloween dla kobiety? - Foxy eye

Jaki jeszcze makijaż sprawdzi się na Halloween dla kobiety? Foxy eye!

 

Halloween jest umownym motywem, którego nie trzeba traktować 1:1. Ładny makijaż oczu w odważnym kolorze w zupełności wystarczy. Foxy eye to idealna opcja zwłaszcza dla tych kobiet, które na imprezę Halloween wybierają się zaraz po pracy i na makijaż mają tylko kilka chwil w biurowej łazience. 

Makijaż na Halloween dla kobiety - złota La Cartina

Oto nasza kolejna propozycja:

 

Meksykański odpowiednik polskiej kostuchy nie musi oznaczać ciemnych kręgów pod oczami, które będziemy zmywać przez pół nocy. La Cartina skąpana w delikatnym złocie to minimalistyczna wersja tego tradycyjnego makijażu. 

Pomysły na makijaż na Halloween dla kobiety - delikatne zombie 

Zombie w minimalistycznej wersji jako makijaż dla kobiety na Halloween:

 

Niebieska farbka i cienki pędzelek to zestaw idealny do delikatnego makijażu w stylu zombie. Ponownie nie musimy pokrywać farbą całej twarzy, a i tak efekt będzie więcej niż zadowalający. 

Straszny makijaż na Halloween dla kobiety - kreski nietoperza 

Przedstawiamy naszą ostatnią propozycję na straszny makijaż na Halloween dla kobiety:

 

To propozycja dla miłośniczek makijażu w stylu lat 60., co prawda idealna kreska wymaga wprawy i dobrej jakości eyelinera, ale efekt końcowy jest tego wart. A nawet jeśli coś po drodze pójdzie nie tak i makijaż oka się rozmaże to w końcu Halloween, straszna impreza...

Zobacz też: Przebranie na Halloween dla mężczyzny - sprawdź 16 outfitów na straszną imprezę

Więcej o: