Joanna Koroniewska pożegnała Krzysztofa Kiersznowskiego: "Takim zawsze będę Cię pamiętać"

Joanna Koroniewska w osobistym wpisie na Instagramie pożegnała Krzysztofa Kiersznowskiego. - Od początku zaimponowałeś mi niezwykle młodą duszą - pisze aktorka. - Pan Wąski jest debeściak i jego mafia też jest debeściak - komentują fani wspominając kultowe role aktora.

Więcej o wybitnych polskich aktorach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o powrocie do pracy po porodzie

24 października polskie media obiegła smutna wiadomość, że odszedł jeden z popularniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, Krzysztof Kiersznowski. Popularność oraz ogromną sympatię widzów zdobył rolami w takich kultowych filmach, jak Vabank, Vabank II, czyli riposta, Kiler czy Kiler-ów 2-óch. Na tę smutną wiadomość zareagowało wiele polskich aktorek oraz aktorów, którzy mieli zaszczyt poznać oraz pracować z Krzysztofem Kiersznowskim. W tym gronie znalazła się m.in. Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska pożegnała Krzysztofa Kiersznowskiego na Instagramie. Fani: "Wielki żal..."

Joanna Koroniewska udostępniła na swoim Instagramie wpis, którym w symboliczny sposób postanowiła pożegnać Krzysztofa Kiersznowskiego. Przyznała, że od momentu kiedy się poznali, każda zawodowa współpraca z aktorem była wyjątkowa.

- Krzysieńku. Właśnie skończyłam spektakl, a tutaj taka wiadomość. Poznaliśmy się wiele lat temu, ja młoda adeptka szkoły teatralnej i jeden z moich pierwszych spektakli w Teatrze Komedia. Od początku zaimponowałeś mi niezwykle młodą duszą, wigorem i niesamowitą wręcz energią!! Takim ZAWSZE będę Cię pamiętać. Niech teraz śp. Agnieszka Kotulanka, z którą wtedy mistrzowsko zagraliście, zaopiekuje się Tobą tam na górze. Zresztą każde zawodowe spotkanie z Tobą było wyjątkowe. Bo byłeś wyjątkowym aktorem i człowiekiem - napisała Joanna Koroniewska.

Zdjęcia Joanny Koroniewskiej i Krzysztofa Kiersznowskiego znajdziesz w galerii na początku artykułu

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, których również zasmuciła informacja o śmierci aktora:

Odchodzą coraz lepsi. Brak słów.
Ten rok zabiera samych wspaniałych ludzi, artystów
Wielki żal... Żegnaj Nuta, żegnaj Wąski, żegnaj panie Krzysztofie
Pan Wąski jest debeściak i jego mafia też jest debeściak
Bardzo lubiłam Pana Krzysztofa Kiersznowskiego, jego aktorstwo. I jego poczucie humoru

- czytamy.

Więcej o: