36-letnia Anita Włodarczyk zdradza, że nigdy nie była zakochana. "Nie szukam miłości"

- Takiej prawdziwej miłości jeszcze nie zaznałam, ale to też pewnie przez to, że cały czas jestem na zgrupowaniach. To nie jest łatwe, bo większość czasu spędzam poza domem - wyznała Anita Włodarczyk w rozmowie z TVP Kobieta.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Anita Włodarczyk to polska lekkoatletka, trzykrotna mistrzyni olimpijska, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem. Karierę sportową zaczęła w 2001 roku. 

"Myślę, że to raczej nie będzie możliwe"

Mimo że Włodarczyk bardzo rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, ostatnio zrobiła wyjątek. W rozmowie z TVP Kobieta 36-latka opowiedziała o swoim życiu uczuciowym. Zdecydowała się także na szczere wyznanie dotyczące chęci posiadania dzieci. - Dom pełen dzieci… może nie. Mimo że kocham dzieci, ale myślę, że to raczej nie będzie możliwe - powiedziała sportsmenka.

Włodarczyk: Nie szukam miłości

36-latka wyznała także w wywiadzie, że nigdy w życiu nie była zakochana. - Nie szukam miłości, to samo kiedyś przyjdzie. Nic na siłę. Natomiast takiej prawdziwej miłości jeszcze nie zaznałam, ale to też pewnie przez to, że cały czas jestem na zgrupowaniach. To nie jest łatwe, bo większość czasu spędzam poza domem. Natomiast mam wielu wspaniałych przyjaciół, również mężczyzn, natomiast nigdy się jeszcze nie zakochałam - powiedziała Włodarczyk.

Anita Włodarczyk - kariera

Anita Włodarczyk przyszła na świat 8 sierpnia 1985 roku w Rawiczu. Od najmłodszych lat interesowała się sportem. W szkole podstawowej zwyciężyła w swoich pierwszych zawodach lekkoatletycznych. W 2001 roku Włodarczyk rozpoczęła treningi w klubie w Rawiczu, początkowo trenowała rzut dyskiem. W 2002 roku zadebiutowała w rzucie młotem. Swój pierwszy medal na mistrzostwach Polski zdobyła w 2006 roku w Bydgoszczy. Obecnie to trzykrotna mistrzyni olimpijska, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: