Zrezygnowała z bycia druhną na ślubie przyjaciółki. Powód zaskakuje

Często zdarza się, że w trakcie przygotowań do wesel dochodzi do kłótni, a nawet do rozpadu wieloletnich przyjaźni. Tak też było w przypadku dwóch kobiet, których historię opisał portal Thesun.co.uk. Pewna niedoszła druhna zamieściła wpis na forum. Jej historia zainteresowała wiele osób i wywołała zagorzałą dyskusję.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Autorka wpisu na forum reddit.com, czyli niedoszła druhna, miała żal do swojej przyjaciółki o to, że ta nie zaprosiła na swój ślub i wesele jej wieloletniego partnera. Co ciekawe, jest ona związana z tym mężczyzną od 10 lat i obecnie spodziewa się z nim dziecka

"Stwierdziła, że nie uważa naszego związku za ważny"

Panna młoda, gdy została zapytana o powód braku zaproszenia, oświadczyła, że na jej wesele zaproszone zostały tylko pary z długim stażem oraz małżeństwa. Poza tym kobieta była zaskoczona, że jej przyjaciółka miała w ogóle w planach zabranie swojego narzeczonego na imprezę. 

Anita Włodarczyk zdradza, że nigdy nie była zakochana 36-letnia Włodarczyk zdradza, że nigdy nie była zakochana. "Nie szukam miłości"

- Stwierdziła, że nie uważa naszego związku za ważny. Jeśli tak wiele lat na zajęło, by go zalegalizować i czekaliśmy aż 10 lat na kolejny krok, to jej zdaniem prawdopodobnie nasza więź nie jest tak silna - zdradziła druhna. 

"Nie akceptuję takiego braku szacunku"

Panna młoda nie chciała zmienić zdania. Ostatecznie druhna poinformowała przyjaciółkę, że w takim razie musi zrezygnować ze swojej funkcji. - Powiedziałam jej, że rezygnuję z roli druhny. Wyjaśniłam, że nie akceptuję takiego braku szacunku. Dodałam także, że powinna poszukać kogoś innego do torturowania - wyznała druhna. Internauci udzielający się na forum reddit.com uważają, że kobieta postąpiła słusznie. Panna młoda w ich opinii nie zachowała się dobrze. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się w dyskusji:

Obraziła cię, twojego narzeczonego i twoje dziecko.
Panna młoda i okropna przyjaciółka!

Może cię także zainteresować:

Więcej o: