Klaudia Halejcio jak milion dolarów! Zachwyca sukienką i nową fryzurą: "Jak Victoria Beckham"

Klaudia Halejcio pojawiła się na jednym z wydarzeń w nowej fryzurze i bardzo oryginalnej stylizacji. Jej modna kreacja zrobiła ogromne wrażenie. Zdjęciami z eventu pochwaliła się na Instagramie. Fani porównali ją do Victorii Beckham. Czy mieli rację?

Klaudia Halejcio zachwyca swoim wizerunkiem. Gwiazda, która niedawno została mamą promienieje i zdaje się, że nie tylko wygląda, ale i czuje się fantastycznie. Niedawno pojawiła się na wydarzeniu organizowanym przez jedną z redakcji internetowych. Stylizacja, którą wybrała odbiła się szerokim echem wśród jej fanów, a także innych celebrytów. Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć na jej Instagramie. W komentarzach pojawiły się liczne komplementy i porównania, do znanej celebrytki. Jak wyglądała?

Interesują cię stylizacje gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Klaudia Halejcio nagrała film, na którym tańczy z mamą

Klaudia Halejcio na Instagramie w spektakularnej stylizacji. Jak wygląda?

Klaudia Halejcio wybrała się na wydarzenie organizowane przez znaną redakcję i od razu zrobiła wrażenie na zaproszonych gościach. Gwiazda postawiła na czarną, obcisłą kreację z ażurowymi elementami. Sukienka o długości maxi ma wydatne rozcięcia z prawej i lewej strony, które ozdabiają nowoczesne plecionki. Również głęboko wycięty dekolt gwiazdy został ozdobiony identycznymi elementami. Strój dopełniła mieniąca się, srebrna kopertówka i minimalistyczne, czarne sandałki na obcasie. 

Klaudia Halejcio zmieniła również fryzurę. Czy short bob to fryzura, w której jej do twarzy?

Klaudia Halejcio zmieniła również fryzurę. Pozostała przy ciemnobrązowym kolorze włosów, jednak nieco je skróciła. Na jej głowie można zauważyć bardzo modną stylizację włosów - short bob. Włosy zostały przedzielone na środku, a także dokładnie przygładzone. Po obu stronach twarzy pozostały luźno opadające pasma, w stylu największych gwiazd, takich jak m.in Kylie Jenner, czy Kim Kardashian.

 

Klaudia Halejcio zachwyciła fanów. Porównali ją do ikony mody i znanej celebrytki

Wśród komentarzy pod zdjęciem aktorki pojawiły się głosy, sugerujące podobieństwo do członkini zespołu Spice Girls. Victoria Bekham słynie bowiem z podobnej fryzury i równie odważnych, nowoczesnych strojów. Klaudia Halejcio istotnie przypomina znaną brytyjską projektantkę. Komplementów nie szczędzili jej nie tylko fani, ale i celebryci, tacy jak Olga Frycz, Maffashion czy Honorata Skarbek. Pisali:

Myślałam że to Victoria Beckham
Victoria Beckham? pięknie
Jak Victoria Beckham!
Więcej o: