Olga Frycz urodziła! Pokazała córkę i ujawniła kim jest ojciec dziecka. Gwiazdy składają gratulacje

Olga Frycz urodziła córkę. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z najmłodszym dzieckiem. Gwiazda, która zdradziła, że swoją latorośl wychowa samotnie, do tej pory nie ujawniała tożsamości ojca dziecka. Dziś wiemy, że jest nim znany podróżnik. W komentarzach pojawiły się gratulacje w kierunku dzielnej mamy, zarówno od fanów jak i celebrytów.

Olga Frycz urodziła drugie dziecko. Szczęśliwa, świeżo upieczona mama pochwaliła się wzruszającą fotografią z córką. Aktorka na Instagramie prowadzi dwa konta. Jedno poświęca życiu osobistemu, a drugie tematyce dziecięcej. Widać, że w roli mamy czuje się jak ryba w wodzie. Niestety, kiedy ogłosiła drugą ciążę, w komentarzach pojawiły się również niemiłe wpisy w jej kierunku. Wszystko dlatego, że celebrytka wyznała, że dzieci wychowa samotnie. Frycz dzielnie odpierała ataki hejterów i wraz ze starszą córką Helenką oczekiwała na przyjście na świat małej Zosi. Ten dzień nadszedł, a w komentarzach pojawiły się liczne gratulacje. Wygląda na to, że czują się dobrze, a gwiazda ma ogromne wsparcie ze strony bliskich. Sensację wzbudził jednak fakt, że zdecydowała się ujawnić tożsamość ojca drugiej córki.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Olga Frycz urodziła. Powitała na świecie drugą córeczkę - Zosię

Olga Frycz urodziła. Gwiazda jakiś czas temu ogłosiła ciążę, nie ukrywając radości płynącej z ponownego macierzyństwa. Na Instagramie publikowała wzruszające zdjęcia, na których wraz ze starszą córką - Helenką oczekiwały przyjścia na świat małej Zosi. Aktorka zdradziła, że dziecko przyszło na świat 18.10.2021 roku, jednak zdecydowała się na publikację zdjęcia dopiero teraz. Z wpisu na Instagramie wynika, że zarówno mama, jak i córka czują się dobrze i przebywają w domu. 

Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki.
18.10.2021
Ps. Czujemy się wspaniale
 

Olga Frycz zdradziła, kto jest ojcem jej drugiego dziecka. To znany podróżnik

Olga Frycz, kiedy ogłosiła nowinę o drugim dziecku, nie ujawniła kto jest ojcem. Wyznała, że podjęła decyzję o świadomym, samotnym macierzyństwie i nie planuje podawać szczegółów. W sieci zawrzało, ponieważ wśród celebrytów nie często jest to popularna forma macierzyństwa. Fani podejrzewali, że aktorka poddała się zapłodnieniu In-Vitro, a nawet zarzucali jej egoizm. Celebrytka tłumaczyła wtedy swoją decyzję, zapewniając że nie ma powodów do obaw:

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór

Tym razem, wraz ze zdjęciem kolejnej córki, w poście na Instagramie umieściła także znacznik, z profilem ojca dziecka. Od jakiegoś czasu spekulowano, że może być to właśnie ten mężczyzna, z którym aktorka spotykała się jakiś czas temu. To Łukasz Nowak. Influencer, podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników Soliści. Aktorka napisała:

Helenka nie może opanować radości. Tata @live_wild_by_nowak pęka z dumy.

Ojcem pierwszego dziecka aktorki - córki Helenki, jest Grzegorz Sobieszek. Para zaręczyła się w 2018 r., a niedługo później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka. Para rozstała się w 2019 roku, ale gwiazda zapewnia, że z ojcem dziecka pozostaje w przyjacielskich relacjach. 

Olga Frycz urodziła drugą córkę. Celebryci i fani gratulują

W komentarzach pod zdjęciem z córką pojawiły się liczne gratulacje. Spływały one zarówno od fanów aktorki, jak i wielu znanych osobistości ze świata show - biznesu. Ania Starmach, Beata Sadowska, Agata Rubik, Sonia Bohosiewicz i inni pisali:

Największe gratulacje!! Teraz PEŁNA CHATA!
Gratulacje!
Gratulacje Dziewczyny! Dużo zdrowia i miłości!

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: