Olga Frycz urodziła! Pokazała córkę i ujawniła kim jest ojciec dziecka. Gwiazdy składają gratulacje

Olga Frycz urodziła córkę. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z najmłodszym dzieckiem. Gwiazda, która zdradziła, że swoją latorośl wychowa samotnie, do tej pory nie ujawniała tożsamości ojca dziecka. Dziś wiemy, że jest nim znany podróżnik. W komentarzach pojawiły się gratulacje w kierunku dzielnej mamy, zarówno od fanów jak i celebrytów.

Olga Frycz urodziła drugie dziecko. Szczęśliwa, świeżo upieczona mama pochwaliła się wzruszającą fotografią z córką. Aktorka na Instagramie prowadzi dwa konta. Jedno poświęca życiu osobistemu, a drugie tematyce dziecięcej. Widać, że w roli mamy czuje się jak ryba w wodzie. Niestety, kiedy ogłosiła drugą ciążę, w komentarzach pojawiły się również niemiłe wpisy w jej kierunku. Wszystko dlatego, że celebrytka wyznała, że dzieci wychowa samotnie. Frycz dzielnie odpierała ataki hejterów i wraz ze starszą córką Helenką oczekiwała na przyjście na świat małej Zosi. Ten dzień nadszedł, a w komentarzach pojawiły się liczne gratulacje. Wygląda na to, że czują się dobrze, a gwiazda ma ogromne wsparcie ze strony bliskich. Sensację wzbudził jednak fakt, że zdecydowała się ujawnić tożsamość ojca drugiej córki.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Olga Frycz urodziła. Powitała na świecie drugą córeczkę - Zosię

Olga Frycz urodziła. Gwiazda jakiś czas temu ogłosiła ciążę, nie ukrywając radości płynącej z ponownego macierzyństwa. Na Instagramie publikowała wzruszające zdjęcia, na których wraz ze starszą córką - Helenką oczekiwały przyjścia na świat małej Zosi. Aktorka zdradziła, że dziecko przyszło na świat 18.10.2021 roku, jednak zdecydowała się na publikację zdjęcia dopiero teraz. Z wpisu na Instagramie wynika, że zarówno mama, jak i córka czują się dobrze i przebywają w domu. 

Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki.
18.10.2021
Ps. Czujemy się wspaniale

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek w hitowych butach na jesień. Jak wygląda?

 

Olga Frycz zdradziła, kto jest ojcem jej drugiego dziecka. To znany podróżnik

Olga Frycz, kiedy ogłosiła nowinę o drugim dziecku, nie ujawniła kto jest ojcem. Wyznała, że podjęła decyzję o świadomym, samotnym macierzyństwie i nie planuje podawać szczegółów. W sieci zawrzało, ponieważ wśród celebrytów nie często jest to popularna forma macierzyństwa. Fani podejrzewali, że aktorka poddała się zapłodnieniu In-Vitro, a nawet zarzucali jej egoizm. Celebrytka tłumaczyła wtedy swoją decyzję, zapewniając że nie ma powodów do obaw:

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór

Tym razem, wraz ze zdjęciem kolejnej córki, w poście na Instagramie umieściła także znacznik, z profilem ojca dziecka. Od jakiegoś czasu spekulowano, że może być to właśnie ten mężczyzna, z którym aktorka spotykała się jakiś czas temu. To Łukasz Nowak. Influencer, podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników Soliści. Aktorka napisała:

Helenka nie może opanować radości. Tata @live_wild_by_nowak pęka z dumy.

Ojcem pierwszego dziecka aktorki - córki Helenki, jest Grzegorz Sobieszek. Para zaręczyła się w 2018 r., a niedługo później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka. Para rozstała się w 2019 roku, ale gwiazda zapewnia, że z ojcem dziecka pozostaje w przyjacielskich relacjach. 

Brązowe zamszowe botki to klasyka, którą teraz kupisz w Lidlu! Te modne buty dla 50-tek są idealne na słońce i deszcz

Olga Frycz urodziła drugą córkę. Celebryci i fani gratulują

W komentarzach pod zdjęciem z córką pojawiły się liczne gratulacje. Spływały one zarówno od fanów aktorki, jak i wielu znanych osobistości ze świata show - biznesu. Ania Starmach, Beata Sadowska, Agata Rubik, Sonia Bohosiewicz i inni pisali:

Największe gratulacje!! Teraz PEŁNA CHATA!
Gratulacje!
Gratulacje Dziewczyny! Dużo zdrowia i miłości!

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: