Kasia Cichopek pokazała się zupełnie bez makijażu. Jak aktorka wygląda w takim wydaniu?

Katarzyna Cichopek udostępniła na Instagramie krótką relację ze swojego poranka, którą nagrała tuż przed rozpoczęciem pracy na planie filmowym. Aktorka na nagraniach pokazała się zupełnie bez makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Fakty i mity o kawie

Katarzyna Cichopek to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Na swoim profilu aktorka zgromadziła do tej pory 466 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Co więcej, liczba osób śledzących jej konto stale rośnie. Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek jest dla wielu swoich fanek ogromną inspiracją, a kobiety chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje, makijaże czy fryzury, lecz także sposoby dbania o figurę czy pielęgnację skóry. Kasia Cichopek jest również jedną z tych gwiazd, która nie ma problemu pokazywać się w mediach społecznościowych bez makijażu, a fanki oraz fani bardzo cenią sobie jej naturalność.  

Katarzyna Cichopek pokazała się zupełnie bez makijażu. Jak wygląda aktorka o poranku na planie zdjęciowym?

Ostatnio Kasia Cichopek po raz kolejny pokazała się swoim obserwatorkom oraz obserwatorom na Instagramie kompletnie bez makijażu. Aktorka nagrała na InstaStories krótką relację ze swojego poranka na planie zdjęciowym. Jak sama przyznała, była tuż przed rozpoczęciem przygotowań do nagrań.

Zdjęcia Kasi Cichopek bez makijażu znajdziesz w galerii na początku artykułu

- Tam za mną plan zdjęciowy. Dzisiaj gramy w bardzo miłych okolicznościach przyrody, w lesie. Dokładnie jest to las, który bardzo dobrze znam, często tu przyjeżdżam z dzieciakami i teraz mam chwilkę przerwy, więc korzystam i idę sobie na krótki spacer pooddychać świeżym powietrzem - powiedziała Kasia Cichopek na początku relacji.

- Tutaj jest całe nasze miasteczko filmowe. Nasze kampery, nasze make up busy, nasz barobus. Idę się malować - dodała aktorka w dalszej części relacji pokazując zaplecze planu.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: