Kate Hudson pokazała się w bieliźnie. Gwiazda poruszyła ważny temat. Fani oburzeni

Kate Hudson udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała w samej bieliźnie. Aktorka w ten sposób zwróciła uwagę na temat raka piersi. Post podzielił internautki oraz internautów. - Nie mam pojęcia, co publikowanie takiego zdjęcia ma z tym wspólnego - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Fakty i mity o kawie

Kate Hudson jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Sławę oraz ogromną sympatię widzów zyskała rolami w takich filmach, jak "U progu sławy", za który otrzymała nominację do Oscara, "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Nie wszystko złoto, co się świeci" czy "Pożyczony narzeczony". Ku uciesze fanów, Kate Hudson od lat aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym zgromadziła już ponad 14 milionów obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Kate Hudson pokazała się w bieliźnie. Zwróciła uwagę na temat raka piersi. Część fanów oburzona zdjęciem

Kate Hudson na swoim instagramowym profilu udostępniła zdjęcie, na którym zapozowała mając na sobie jedynie bieliznę oraz botki w kolorze białym. Aktorka chciała w ten sposób zwrócić uwagę na temat raka piersi, oraz października, który jest miesiącem świadomości tej choroby.

To miesiąc świadomości raka piersi i rozciągam mięśnie czworokątne przed dołączeniem do moich przyjaciół, by mu dokopać

- napisała pod zdjęciem.

Zdjęcie Kate Hudson znajdziesz w galerii na początku artykułu

Pod postem pojawiły się skrajne komentarze. Część osób było zachwyconych zdjęciem, innych natomiast oburzył sposób, w jaki aktorka zwróciła uwagę ten wyjątkowo trudny i bolesny temat:

Właśnie tak zdobywa się uwagę ludzi
Nie mam pojęcia, co publikowanie takiego zdjęcia ma wspólnego z nowotworem
Naprawdę? Takim zdjęciem chcesz promować miesiąc świadomości raka piersi
Niesamowita! Chciałbym, żeby więcej firm poszło tym tropem
Kocham to! Ja wyzdrowiałam. Dziękuję Ci!
Jesteś absolutnie niesamowitą i piękną kobietą
Jako osoba, która przeżyła raka piersi uważam, że ten obraz może być obraźliwy dla kobiet, które przeszły amputację piersi z powodu raka

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: