Sandra Kubicka o byłej partnerce Barona. "Tam są niezałatane blizny"

- Nie jestem zazdrosna o uczucie do niej. Wiem, że on mnie bardzo kocha. Codziennie mi to pokazuje i udowadnia, czynami, a nie tylko słowami. Jest super - zdradziła Kubicka w jednym z ostatnich wywiadów.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Od kilku tygodni media informowały o związku Sandry Kubickiej oraz Barona. W końcu sami zainteresowani odnieśli się do sprawy. Na swoich profilach w mediach społecznościowych zdradzili, że są parą. 

Pod filmem na Instagramie Kubicka zamieściła obszerny wpis, w którym zdradziła sporo szczegółów dotyczących relacji z muzykiem. - Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak, jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną, jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego - wyznała Kubicka.

"Nie czuję żadnej złej emocji do niej"

Baron ma na swoim koncie kilka publicznych związków. Jakiś czas temu muzyk był związany między innymi z Julią Wieniawą, a następnie z Blanką Lipińską. Sandra Kubicka w jednym z ostatnich wywiadów usłyszała pytania na temat byłych partnerek jej chłopaka. 

- Ja naprawdę dojrzałam. Nie powinnam porównywać swoich związków, ale gdy widziałam zdjęcia Cedrica z byłymi kobietami to miałam w sobie taki jad, że nie mogłam na to patrzeć i było mi niedobrze, ale przecież np. z Julią się znam. Lubimy się z Julką. Więc z Alkiem rozmawiamy czasami o Julce i o tym, jak ona prężnie działa. Nie czuję żadnej złej emocji do niej - wyznała Kubicka w rozmowie z Jastrząb Post.

"Tam też są jeszcze niezałatane blizny"

Modelka opowiedziała także o Blance Lipińskiej. - Ja jej nigdy nie poznałam. Nigdy nie miałam okazji zobaczyć Blanki na oczy. Nie mam totalnie zdania, nie wiem, jaką jest osobą. Raczej się chyba nie poznamy.

Kubicka dodała także, że nie utrzymuje kontaktu ze swoim byłym narzeczonym Kaio, a następnie wróciła do tematu Blanki Lipińskiej i Barona. - Myślę, że tam też są jeszcze niezałatane blizny, które obydwoje muszą odpuścić. Ale nie jestem zazdrosna o uczucie do niej. Wiem, że on mnie bardzo kocha. Codziennie mi to pokazuje i udowadnia, czynami, a nie tylko słowami. Jest super - zdradziła Kubicka. 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: