Zyskała sławę dzięki "Rodzince.pl", dziś próbuje sił jako modelka. Jak zmieniła się Emilia Dankwa?

Emilia Dankwa zyskała rozpoznawalność dzięki roli rezolutnej Zosi, przyjaciółki granego przez Mateusza Pawłowskiego Kacperka, w serialu "Rodzinka.pl". Dziś aktorka ma już 16 lat i próbuje swoich sił w modelingu.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Serial Rodzinka.pl przez lata cieszył się wielką popularnością, będąc jednym z największych hitów Telewizji Polskiej. To zresztą właśnie ta produkcja stała się trampoliną do kariery takich gwiazd jak Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski, czy Wiktoria Gąsiewska. I to właśnie w "Rodzince.pl" swoją karierę rozpoczęła też Emilia Dankwa.

Zobacz wideo

"Rodzinka.pl" - jak zmieniła się Emilia Dankwa?

Rola rezolutnej Zosi, przyjaciółki granego przez Mateusza Pawłowskiego Kacpra, zapewniła jej nie tylko rozpoznawalność, ale przede wszystkim wielką sympatię widzów, którzy do dziś chętnie śledzą jej poczynania. Dankwa jest bowiem bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami urywkami ze swojego życia.

Zdjęcia Emilii Dankwy znajdziecie w naszej galerii

Dziś, dziecięca gwiazda ma już 16 lat i w niczym nie przypomina małej dziewczynki z początków kariery. Aktorka próbuje swoich sił w modelingu, a efektami kolejnych sesji zdjęciowych chętnie dzieli się na Instagramie, zbierając przy tym wiele komplementów. Trzeba przyznać, że Dankwa wyrosła na naprawdę piękną młodą kobietę. Zobaczcie w naszej galerii, jak się zmieniła. Poznalibyście ją?

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: