Goście podczas wesela zniszczyli salę. "Przejechali kajakiem po parkiecie"

Każda para młoda chce, aby ich ślub był wyjątkowym i idealnym wydarzeniem. Niestety nawet w tak ważnym i dokładnie zaplanowanym dniu nie da się wszystkiego przewidzieć. Jedną z takich rzeczy są szkody wyrządzone przez gości m.in. podczas oczepinowych zabaw. W niektóre historie aż trudno uwierzyć.

Więcej ślubnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Fakty i mity o kawie

Weselne wpadki to coś czego czasem po prostu nie da się uniknąć. Niektóre z nich przechodzą niezauważone, inne natomiast zostają w pamięci pary młodej oraz zaproszonych gości na długi czas. Wiele z nich bywa także bardzo kosztownych, gdyż szkody wyrządzone przez gości na sali weselnej spadają zazwyczaj na parę młodą. Część osób może zastanawiać się, co takiego może się wydarzyć, że świeżo upieczone małżeństwo zostaje obarczone dodatkowymi kosztami. Może to zaskakujące, ale wiele sal weselnych ulega uszkodzeniu przez nierozważnie bawiących się gości i nie tylko. Tego typu historii można znaleźć w sieci całe mnóstwo.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' Laura i Karol obejrzeli powtórki swoich ślubów"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol i Laura wspólnie oglądają powtórki swoich ślubów

"Jeden z gości przesadził z alkoholem. Stwierdził, że talerze nie są potrzebne i zaczął je tłuc"

Jakiś czas temu na instagramowym profilu @och_wesele pojawiło się pytanie do internautek oraz internautów o to, z jakimi stratami spotkali się podczas wesel. Niektóre sytuacje wręcz nie mieszczą się w głowie. Oto kilka z nich, a więcej znajdziesz na zdjęciach w galerii na początku artykułu:

Karnisze wyrwane ze ścian, mały włos od pożaru - bieganie po sali i przewracanie (zabawa oczepinowa).
Dziura w ścianie zrobiona przez gościa pod wpływem alkoholu.
Parkiet po tym, jak goście przejechali po nim kajakiem podczas konkursu.
Rozbite czerwone wino podczas składania życzeń. Panna młoda w barwach narodowych.

Zaproszenia ślubne. Gotowe czy wykonane samodzielnie? Jak je adresować i wręczać? Zdjęcie ilustracyjneTen zwrot na zaproszeniach ślubnych uważany jest za kontrowersyjny. Dlaczego?

Kamerzysta wszedł w stół ze stojącymi kieliszkami z winem musującym. Kamerował parę młodą i nie zauważył stołu stojącego za nim.
Jeden z gości przesadził z alkoholem. Stwierdził, że talerze nie są potrzebne i zaczął je tłuc.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: