Ola Żebrowska w bieliźnie. Fanka: "Ja się nie wtrącam, ale Twój mąż już osiwiał"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała swój ogromny dystans do siebie i świata. Na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w bieliźnie. - Jakie to cudownie pocieszające, że nie tylko ja mam takie atrakcje - komentują internautki.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Aleksandra Żebrowska jest jedną z tych osób polskiego show-biznesu, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje ponad 211 tys. osób, z którymi chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego porusza na swoi profilu wiele różnych tematów, w tym te bliskie kobietom, jak macierzyństwo czy samoakceptacja. Ola Żebrowska stale zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po nieustannie rosnącej liczbie obserwujących ją osób. Ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej naturalność, ogromne poczucie humoru oraz dystans, który doskonale widoczny jest na jej profilu. 

Aleksandra Żebrowska pokazała się w bieliźnie. "Aż mnie zabolało"

Ostatnio Ola Żebrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje przed lustrem w samej bieliźnie. Obok widać też mocno zaciśniętą rączkę jej najmłodszego synka, który odchyla materiał biustonosza i ciągnie jej skórę na piersi. 

Poranny stretching #morningstretch #weaningisgoingwell

- podsumowała krótko w opisie.

Więcej zdjęć Oli Żebrowskiej znajdziesz w galerii na początku artykułu

 

Pod udostępnionym przez Olę Żebrowską postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które po raz kolejny doceniły jej poczucie humoru oraz dystans:

No uwielbiam Cię... I mam dokładnie tak samo...
Ałaaaaaaaaa
Tylko dystans do siebie może nas uratować
Ale by było nudno na tym insta bez Ciebie Ola!
Oooooo mamciu ale mi zrobiłaś dzień!!! Chociaż wiem, że nie tylko ja mam predyspozycje do bycia Elastyną
Nieeeeeeeeeee
Ja się nie wtrącam, ALE Twój mąż już osiwiał, odkąd jego ulubione zabawki są w drugim obiegu, jeszcze czeka... ale jak straci cierpliwość...
Uwielbiam Cię za ten dystans do siebie <3 jesteś the best
Dziecko dla o Ciebie! W końcu październik aż huczy od badania piersi!

- czytamy. 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: