"Żywy Garfield" ma już 2 miliony obserwatorów. To jeden z najpopularniejszych kotów na świecie

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich latach nie tylko ludzie, lecz także liczne zwierzęta robią zawrotne kariery w mediach społecznościowych. Jednym z nich jest Hosico. To rudy kot szkocki prostouchy, który wraz z opiekunami mieszka w Moskwie.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał naszego plebiscytu "The Best of New Beauty":

Hosico to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych kotów w mediach społecznościowych. Dzięki swojej fotogeniczności w ciągu kilku lat zdobył fanów na całym świecie. Obecnie jego profil na Instagramie obserwuje już blisko dwa miliony osób, a każde opublikowane na nim zdjęcie zdobywa kilkadziesiąt tysięcy polubień. Z kolei na platformie YouTube kanał futrzaka ma już blisko 400 tysięcy subskrybentów. 

Emilia Dankwa Zyskała sławę dzięki Rodzince.pl. Jak zmieniła się Emilia Dankwa?

Ten kot to "Żywy Garfield"

Hosico to rudy kot szkocki prostouchy. Niebawem skończy siedem lat. Obecnie wraz z opiekunami mieszka w Moskwie. Co zabawne, ze względu na swój charakterystyczny wygląd, kot nazywany jest przez swoich fanów "żywym Garfieldem". 

 

Jeden z najpopularniejszych kotów na świecie

- Gdy Hosico trafił do nas był nieśmiały, strachliwy i miał bardzo dużo pcheł - wspominają właściciele kota. Szybko jednak odkryli, że futrzak jest wyjątkowo fotogeniczny. Postanowili więc opublikować jego zabawne zdjęcia na Instagramie. Z dnia na dzień kot zdobywał coraz większe grono fanów.

- Był tak zabawny i słodki, że postanowiliśmy opublikować jego zdjęcie na Instagramie. Stopniowo przybywało użytkowników, którzy stali się członkami fan klubu Hosico. Teraz kochają go ludzie z całego świata. Podoba im się zwłaszcza jego złote i puszyste futerko - zdradzili opiekunowie popularnego w mediach społecznościowych kota. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: