Kasia Cichopek w najmodniejszych butach sezonu. Te modele będą królowały na ulicach

Katarzyna Cichopek po raz kolejny inspiruje fanów jesienną stylizacją. Tym razem źródłem całego zamieszania są kozaki na traktorowej podeszwie, które są najmodniejszą opcją na sezon jesień-zima 2021. Z jakiego sklepu pochodzi model?

Interesują cię stylizacje gwiazd? Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Kozaki stały się największym hitem tegorocznej jesieni. Noszą je największe gwiazdy i prezentują miliony sposobów na to, jak można je wykorzystać w swoich stylizacjach. Jedną z nich jest Kasia Cichopek, która po raz kolejny inspiruje swoich fanów do modowych eksperymentów. Tym razem zdecydowała się na minimalistyczny styl. Gdzie kupić buty, które nosi aktorka? Sprawdzamy.

Kasia Cichopek w jesiennej stylizacji. Jej kozaki robią furorę na Instagramie

Spacery w towarzystwie jesiennego krajobrazu są niezwykłe. To jedne z tych chwil, kiedy świat wydaje się inny, piękniejszy, pełen kolorów i wdzięczności. Kasia postanowiła skorzystać z okazji, pokazując swoim fanom, jak stworzyć modną i prostą stylizację. Aktorka zdecydowała się na założenie dzianinowej sukienki długości midi. Prążkowany materiał w kolorze ciepłego beżu charakteryzuje się prostym swobodnym krojem, wzbogaconym o obniżoną linię ramion, długie rękawy oraz ciepły golf. Główną rolę w tym wypadku odgrywają jednak dodatki.

Pesymista widzi trudności, optymista widzi możliwości, realista pije kawę i zabiera się do pracy. Do kogo Wam bliżej? Ja to opcja 2 i 3. - czytamy w opisie
 

Źródłem charakteru całego outfitu są kozaki na traktorowej podeszwie, których design kojarzy się bardziej z kaloszami niż z klasycznymi kozakami. Szeroka cholewka, prosta kompozycja i mocna podstawa to nośniki największych trendów na ten rok. Kasia zdecydowała się na kolor jasnego beżu, który tworzy z sukienką idealną, jednolitą całość. Okazuje się, że zarówno buty, jak i sukienka pochodzą z nowej kolekcji sklepu internetowego Bonprix.

Buty BonprixButy Bonprix prt sc bonprix.com

Kozaki Kasi Cichopek robią furorę na Instagramie. Fani są zachwyceni jej stylizacją

W komentarzach pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani z wielkim entuzjazmem zostawiają w komentarzach komplementy:

Super stylówka!
Przepiękna
Te buty są obłędne!

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: