Przebrania na Halloween dla par. Jaką stylizację wybrać na wieczór pełen magii?

Przebrania na Halloween dla par to jeden z elementów celebrowania święta duchów za granicą, ale także coraz częściej w Polsce. Idea przebieranych imprez przypadła wielu do gustu, więc czas najwyższy wybrać idealny strój na halloweenowe party.

Halloween 2021. Modne przebrania dla par

Przebrania na Halloween dla par to sposób, aby oryginalnie wyglądać w ten magiczny wieczór, a jednocześnie podkreślić fakt, że jesteście razem, nawet jeśli chodzi o stylizację na imprezę. Modne przebrania dla par na Halloween 2021 można znaleźć w jednej z wielu wypożyczalni kostiumów, które oferują gotowe stylizacje w przystępnych cenach. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie musimy kupować i przechowywać strojów, których już prawdopodobnie i tak nie użyjemy. W kolejnym roku możemy bez wyrzutów sumienia zmienić image i wypożyczyć zupełnie inny strój. Dobrym sposobem jest też skorzystanie z portali sprzedażowych, gdzie wiele osób wystawia używane stroje na Halloween, które można odkupić za symboliczną cenę, a tym samym przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. 

 

Makijaż na Halloween - diablica. Zdjęcie ilustracyjne Makijaż na Halloween - diablica [diabelska królowa, klasyczna czerwień i wersja na szybko]

Pomysły na przebrania dla par na Halloween wprost z horroru

Halloween to święto, które nieodłącznie kojarzy się z magią, ale też z horrorem. Na ulicach nie brak w tym dniu duchów, wampirów, zombie itp. Dlatego też pierwszym pomysłem na przebranie dla pary na Halloween są kostiumy nawiązujące do tego trendu. Duet dwóch wampirów nie tylko będzie wyglądać efektownie, ale idealnie wpisze się w klimat imprezy. Co więcej, aby stworzyć takie przebranie często nie trzeba nawet specjalnych zakupów. Każdy ma w domu zestaw czarnych ubrań, a efektowną pelerynę można pożyczyć lub wykorzystać dostępny w domu materiał. Do tego typu przebrania konieczna jest jednak dobra charakteryzacja - wampiry muszą być blade, mieć charakterystyczne zęby i co ważne dobrze by na imprezę przybyły najedzone - strużka krwi wyrysowana na twarzy będzie tego idealną oznaką. 

Pomysły na przebranie na Halloween dla par. Zdjęcie ilustracyjnePomysły na przebranie na Halloween dla par. Zdjęcie ilustracyjne Kiselev Andrey Valerevich / shutterstock

Stroje na Halloween dla par. Pomysły na to, w jakie postacie się wcielić

Pomysły, w jakie postacie można się wcielić na Halloween, przywdziewając odpowiednie stroje, mogą być naprawdę różne. Jeśli chcemy mocno zmienić nasz wygląd i mamy ochotę nieco pokombinować ze strojem, to ciekawym przebraniem na Halloween dla pary może okazać się stylizacja na Shreka i Fionę. Któż nie zna bajki o sympatycznym ogrze mieszkającym na bagnach i jego ukochanej. Wcielenie się w te postacie nie będzie jednak łatwe, gdyż potrzebna będzie nie tylko zmiana sylwetki, ale także porządna charakteryzacja - wszak ogry są zielone. Mimo to warto zadać sobie trudu i stworzyć niepowtarzalny efekt. 

Zobacz wideo Makijaż Sugar Skull na Halloween

Stroje na Halloween dla par. Pomysły i inspiracje

Pomysły na stroje na Halloween dla par można czerpać nie tylko ze strasznych filmów czy legend. Równie dobrze możemy wybrać strój zabawny, który u każdego wzbudzi uśmiech na twarzy. Niemniej jednak takie rozwiązania są dobre tylko dla par mających duży dystans do siebie, które lubią i potrafią śmiać się z samych siebie. Ciekawym rozwiązaniem może być tu zamiana ról - kobieta przywdziewa strój męski, natomiast mężczyzna staje się na jeden wieczór kobietą. Efekt może być zdumiewający, pod warunkiem, że naprawdę wczujemy się w rolę. 

Fajne przebrania na Halloween dla par. Fred i Wilma Flintstone

Fajne przebrania na Halloween dla par nawiązują zazwyczaj do postaci, które są powszechnie znane. Tylko wtedy możemy uzyskać pożądany przez wszystkich efekt wow. Na pewno wybierając stylizację na jaskiniowców z kreskówki o Flintstonach uzyskamy dokładnie taki efekt. Trudno bowiem znaleźć osoby, które nie znałyby przygód przyjaznej pary zamieszkującej kamienną willę i poruszającej się samochodem z "nożnym" napędem... Przebranie takie można wykonać samodzielnie przy odrobinie umiejętności manualnych. Coraz częściej można także znaleźć gotowe stroje. 

 

W co może przebrać się para na Halloween? Lekarze wprost z horroru

Jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na przygotowanie odpowiedniego stroju nie oznacza to, że nie możemy wziąć udziału w przebieranym party. W co może przebrać się para na Halloween, jeśli zdecyduje się na uczestnictwo w ostatnim momencie? Otóż najprostszym rozwiązaniem jest przeobrażenie się w lekarza i pielęgniarkę z horroru. Wystarczą wtedy białe kitle, które nosi personel szpitalny i czerwony barwnik, którym na strojach zrobimy przerażające zacieki krwi. I to wystarczy, aby w ciągu kilku minut przygotować strój doskonale wpisujący się w klimat halloweenowego wieczoru. 

Makijaż Halloween Makijaż na Halloween dla faceta - zobacz najlepsze propozycje

Najlepsze przebrania dla pary na Halloween

Najlepsze przebrania dla pary na Halloween powinny przede wszystkim być odpowiednio dobrane do charakteru partnerów. Trudno ubierać w kostium komediowy kogoś, kto jest nieśmiały i trudno nawiązuje kontakty. W ten sposób uzyskamy bardzo duży dysonans między tym co widzimy a tym co słyszymy. Dlatego warto wcześniej przemyśleć kwestię wyboru stroju dla pary na Halloween, tak aby oboje partnerów czuło się w nim komfortowo i mogło na jeden wieczór wcielić się w kogoś zupełnie innego. 

 

Zobacz też: Makijaż na Halloween dla kobiety - wszystkie oblicza strachu

Więcej o: