Olga Frycz zdradziła, kto jest ojcem córeczki. Ma wiele pasji. "Jest uzależniony od adrenaliny"

Olga Frycz niedawno urodziła swoją drugą córeczkę. Aktorka wielokrotnie powtarzała w sieci, że będzie samodzielną mamą. Teraz sama oznaczyła ojca dziewczynki w poście o rozwiązaniu. Kim jest ojciec drugiej córki Frycz?

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz to popularna polska aktorka. Fani uwielbiają ją za niezwykłą autentyczność, szczerość i naturalność. Na co dzień aktorka chroni swoje życie prywatne przed mediami i niechętnie dzieli ważnymi wydarzeniami. Niedawno 35-latka urodziła swoje drugie dziecko. Choć na początku ukrywała ciążę, to finalnie zdecydowała się poinformować fanów o stanie błogosławionym. Zdradziła wówczas nawet imię córeczki, Zosia. Podobnie było z porodem, bowiem celebrytka poinformowała fanów o rozwiązaniu kilka dni po fakcie. Teraz cieszy się pierwszymi chwilami z córką.

Olga Frycz urodziła. We wpisie oznaczyła ojca drugiej córki. "Pęka z dumy"

Olga Frycz pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie radosną nowiną o przyjściu na świat drugie córeczki. Przy okazji pokazała wspólne zdjęcie z Zosią. Celebrytka oznaczyła także ojca Zosia, tym samym zdradzając jego tożsamość. 

Tata pęka z dumy

- tłumaczyła Frycz.

 

Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. 'Pielęgniarka wyciągnęła dziecko z moich spodni' (zdjęcie ilustracyjne) Nie miała pojęcia, że jest w ciąży. "Pielęgniarka wyciągnęła dziecko ze spodni"

Ojcem dziecka jest mówca motywacyjny, a także założyciel Klubu Podróżnika Soliści - Łukasz Nowak. Na stronie stowarzyszenia Nowak opisuje siebie następująco:

Podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników Soliści. Z wykształcenia ekonomista, z zawodu analityk giełdowy aktywnie działający na rynku start-up oraz venture capital. Miłośnik gór, wspinaczki w każdej formie, ekstremalnej jazdy na nartach i skoków spadochronowych. Uzależniony od adrenaliny

- czytamy na stronie "Klubu Podróżników Soliści". Pod koniec 2020 roku w sieci krążyły informacje o tym, że Frycz ma nowego partnera. Sama zainteresowana długo nie potwierdzała jednak tych doniesień, jednak Nowak był obecny w relacjach ze wspólnych wakacji, na których była także Maja Bohosiewicz. 

Olga Frycz pokazała się w nowym kolorze włosów - jak wygląda? Olga Frycz urodziła córkę. Ujawniła kim jest ojciec dziecka

Więcej o: