Jarosław Kaczyński zaliczył kolejną "modową wpadkę"? Tym razem nie buty, a zegarek

Jarosław Kaczyński wziął udział w konferencji prasowej, podczas której wraz z Mariuszem Błaszczakiem przedstawili założenia ustawy o "obronie ojczyzny". Uwadze fotoreporterów nie umknął jeden szczegół związany z ubiorem prezesa PIS. Czyżby zaliczył kolejną "modową wpadkę"? Internauci oraz internautki nie szczędzą uszczypliwych komentarzy. - Bo pan prezes nie musi liczyć czasu - czytamy.

Więcej newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Jarosław Kaczyński nie przykłada raczej większej wagi do swojego wyglądu, a jego wybory odzieżowe były już wcześniej tematem żartów w sieci. Jakiś czas temu, prezes PIS zaliczył wpadkę, która szerokim echem odbiła się w Internecie. Otóż w czerwcu tego roku Jarosław Kaczyński był jednym z gości Zjazdu Republikańskiego w Warszawie. Jednak to wcale nie jego obecność czy przemówienie wzbudziło największe zainteresowanie, a "wpadka stylizacyjna", którą tego dnia zaliczył. Prezes PIS wystąpił bowiem w dwóch różnych butach. - Prezes Kaczyński chciał w ten sposób pokazać, że ma wiele par butów i dzięki temu należy do klasy średniej - żartowali wówczas internauci w sieci. Okazuje się, że na kolejną nie trzeba było długo czekać.

Marta Manowska bez grama makijażu. Jak wygląda? 'Większość kobiet unikałaby takich zdjęć' (zdjęcie ilustracyjne)Marta Manowska bez grama makijażu. "Większość kobiet unikałaby takich zdjęć"

Jarosław Kaczyński i jego kolejna wpadka. Najpierw buty nie do pary, teraz źle założony zegarek

26 października Jarosław Kaczyński i Mariusz Błaszczak zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawił założenia nowej ustawy "o obronie ojczyzny". Wystąpienie prezesa PIS wzbudziło w sieci ogromne emocje, a jego zachowanie było szeroko komentowane. W trakcie konferencji Jarosławowi Kaczyńskiemu zadzwonił telefon, a następnie sprawiał wrażenie, jakby przysypiał. Co więcej, fotoreporterzy dopatrzyli się "modowej wpadki", która dotyczyła zegarka znajdującego się na nadgarstku prezesa PIS. Otóż Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej miał na sobie zegarek marki Hugo Boss założony "do góry nogami". - Odważnie jak na kogoś, kto tropi wszędzie niemiecki spisek - skomentowało na Instagramie @make_life_harder

Zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego znajdziesz w galerii na początku artykułu

Iza i Kamil ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Iza z "ŚOPW" skomentowała nieudane małżeństwo?

Zdjęcia ekspresowo obiegły media społecznościowe, a internauci oraz internautki nie szczędzą uszczypliwych komentarzy:

To jest po prostu starszy pan, powinien już odpocząć, jego czas się kończy... Mojej Mamie też się zdarzają wpadki. Tyle, że Mama jest zwykłym szarym człowiekiem i nie decyduje o losach państwa.
On założył go dobrze. Bo pan prezes nie musi liczyć czasu. On pokazuje ile czasu marnują mu inni i żeby się streszczali.
Odwrotnie założony zegarek jest dowodem na to, ze Kaczyński nawet sam się nie ubiera. Spróbujcie sami założyć zegarek ze skórzanym paskiem odwrotnie. Przecież to się człowiek od razu zorientuje 
To mówicie, że prezes Kaczyński nosi zegarek tej słynnej firmy, o której polska prawica zawsze pisze, że ubierała SSmanów? Tak, ale w proteście nosi go do góry nogami.
Więcej o: