TikTokerka pokazała jak w minutę zlikwidować boczki na plecach

Pewna TikTokerka w sieci podzieliła się trikiem na ukrycie boczków na plecach. Kobieta przyznała, że dzięki temu rozwiązaniu dużo częściej decyduje się na sukienki z odkrytymi plecami. Jak to zrobić?

Więcej przydatnych trików znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Habit Forming Style to użytkowniczka TikToka, którą w sieci śledzi ponad 244 tys. fanów. Na swoim profilu chętnie promuje ruch body positive, ale czasem publikuje banalne triki, które pozwalają jej wyglądać smuklej i szczuplej. Dzięki temu, jak sama przyznała, decyduje się na dużo odważniejsze kreacje, np. takie jak sukienka z odkrytymi plecami. Habit uważa, że podstawą tego, by prezentować i czuć się dobrze jest samoakceptacja. Wielu internautów podziela zdanie TikTokerki i korzysta z jej rad. 

Zobacz wideo

Jak ukryć boczki na plecach? 

Influencerka na swoim TikToku zdradza, że żeby ukryć boczki na plecach, potrzebujemy jedynie taśmy do biustu, która dostępna jest praktycznie w każdym sklepie z bielizną. Miłośniczką takiego rozwiązania jest np. Kim Kardashian, która wielokrotnie pokazywała w swoich social mediach, jak za pomocą takiej taśmy podkleja biust do bardzo wyciętych sukienek. Nie da się ukryć, że taki efekt robi wrażenie. O tyle o ile wiemy jak używać taśmy do podklejenia biustu, o tyle podklejanie fałdek brzmi bardziej problematycznie, ale na szczęście takie nie jest.

Habit Forming Style przykleja jeden koniec taśmy do odstającej fałdki, następnie napręża taśmę i przykleja ją do brzucha, tak by nie był widoczny. Efekt jest zaskakujący. Zobaczcie, jak wygląda to na filmiku. 

Influencerka podkreśla, że boczki nie są niczym złym 

Dziewczyna podkreśla, że boczki nie są niczym złym, a już na pewno nie są powodem do wstydu i nie chciałaby, żeby jej rady kogokolwiek uraziły. Niemniej jednak czasem chcemy je zakamuflować np. podczas oficjalnych wyjść. 

Tłuszcz na plecach jest całkowicie normalny i nie ma w nim nic złego, ale jeśli czujesz się skrępowana lub zastanawiasz się, jak te krągłe dziewczyny uzyskują efekt gładkich pleców, oto wskazówka, którą musisz poznać. 

- tłumaczy Habit Forming Style. 

 
Więcej o: