TikTokerka pokazała jak w minutę zlikwidować boczki na plecach

Pewna TikTokerka w sieci podzieliła się trikiem na ukrycie boczków na plecach. Kobieta przyznała, że dzięki temu rozwiązaniu dużo częściej decyduje się na sukienki z odkrytymi plecami. Jak to zrobić?

Więcej przydatnych trików znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Habit Forming Style to użytkowniczka TikToka, którą w sieci śledzi ponad 244 tys. fanów. Na swoim profilu chętnie promuje ruch body positive, ale czasem publikuje banalne triki, które pozwalają jej wyglądać smuklej i szczuplej. Dzięki temu, jak sama przyznała, decyduje się na dużo odważniejsze kreacje, np. takie jak sukienka z odkrytymi plecami. Habit uważa, że podstawą tego, by prezentować i czuć się dobrze jest samoakceptacja. Wielu internautów podziela zdanie TikTokerki i korzysta z jej rad. 

Zobacz wideo

Jak ukryć boczki na plecach? 

Influencerka na swoim TikToku zdradza, że żeby ukryć boczki na plecach, potrzebujemy jedynie taśmy do biustu, która dostępna jest praktycznie w każdym sklepie z bielizną. Miłośniczką takiego rozwiązania jest np. Kim Kardashian, która wielokrotnie pokazywała w swoich social mediach, jak za pomocą takiej taśmy podkleja biust do bardzo wyciętych sukienek. Nie da się ukryć, że taki efekt robi wrażenie. O tyle o ile wiemy jak używać taśmy do podklejenia biustu, o tyle podklejanie fałdek brzmi bardziej problematycznie, ale na szczęście takie nie jest.

Habit Forming Style przykleja jeden koniec taśmy do odstającej fałdki, następnie napręża taśmę i przykleja ją do brzucha, tak by nie był widoczny. Efekt jest zaskakujący. Zobaczcie, jak wygląda to na filmiku. 

Ewa FarnaEwa Farna po porodzie miała niemiłą sytuację z pielęgniarką. "Wkurzyłam się"

Influencerka podkreśla, że boczki nie są niczym złym 

Dziewczyna podkreśla, że boczki nie są niczym złym, a już na pewno nie są powodem do wstydu i nie chciałaby, żeby jej rady kogokolwiek uraziły. Niemniej jednak czasem chcemy je zakamuflować np. podczas oficjalnych wyjść. 

Tłuszcz na plecach jest całkowicie normalny i nie ma w nim nic złego, ale jeśli czujesz się skrępowana lub zastanawiasz się, jak te krągłe dziewczyny uzyskują efekt gładkich pleców, oto wskazówka, którą musisz poznać. 

- tłumaczy Habit Forming Style. 

 
Więcej o: