Para brała ślub. Nagle uwagę gości skradł pies. Reakcja młodej pary zaskakuje

Para młoda brała ślub. Nowożeńcy zdecydowali, że podczas tak ważnego dla nich dnia, nie może zabraknąć ich ukochanego czworonoga. Zdarzyła się jednak sytuacja, której nikt nie mógł przewidzieć. Labrador skradł show i stał się gwiazdą viralowego nagrania na TikToku.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl.

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Niedawno przekonała się o tym para, która brała swój ślub. Przyszli małżonkowie bardzo chcieli, aby ich ukochany labrador był obecny podczas najważniejszego dnia w ich życiu. Postanowili nawet założyć mu wyjątkową obrożę z białymi kwiatami. Nie przewidzieli jednak, że zdarzy się sytuacja, która sprawi, że pies będzie w centrum uwagi. Dowodem na to jest nagranie, które cieszy się ogromną popularnością na TikToku. To naprawdę bardzo urocza sytuacja. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska zdradza szczegóły nowego programu

Pies skradł show na ślubie swoich właścicieli. Fanka: Jakie to prawdziwe

Labrador na początku ceremonii spokojnie leżał z boku i nie był w centrum uwagi. Jednak w pewnym momencie zrobił coś, co spowodowało, że całe zainteresowanie skupiło się wyłącznie na nim. Na nagraniu możemy zobaczyć jak piesek wkracza na ślubny dywan i kieruje się w stronę swoich właścicieli. Po drodze labrador podbiega do zebranych gości i daje się pogłaskać. Jego pojawienie się wywołało entuzjazm i rozbawiło gości. Uczestnicy ślubu nie mogli powstrzymać śmiechu, a para młoda była wzruszona nietypową sytuacją z udziałem ukochanego czworonoga. 

Ten uroczy pies wygrywa to wesele!

- napisano pod nagraniem. 

Jakie to prawdziwe! Słodki piesek.
I jeszcze goście go głaskają. Ale urocze.
Gratulacje dla młodej pary. Ta rodzina jest na pewno bardzo ciepła i do tego mają takiego inteligentnego psa.
I to jest przyszła mama i przyszły tata. Tylko pogratulować!
Piesek nie zapomniał przywitać się ze swoimi zebranymi fanami, zanim podbiegł do pary młodej. Bardzo pozytywny filmik.
Dlatego ja tak bardzo kocham zwierzęta. Jestem miłośniczką szczeniąt i psiaków.

- komentowali użytkownicy TikToka.

Para brała ślub. Nagle uwagę gości skradł pies. Reakcja młodej pary zaskakujePara brała ślub. Nagle uwagę gości skradł pies. Reakcja młodej pary zaskakuje TikTok, screen: @animals

Więcej o: