Anna Wendzikowska bez stanika na planie programu. "Niestosowne i brak klasy". Prezenterka odpowiedziała

Jeden z najnowszych postów Anny Wendzikowskiej podzielił jej fanów. Wiele osób oburzył fakt, że prezenterka pojawiła się w pracy bez biustonosza. - Nie mam nic przeciwko chodzeniu bez biustonosza, ale prezentowanie się w ten sposób w takim programie telewizyjnym jest co najmniej niestosowne z Pani strony - napisała jedna z obserwatorek.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał naszego plebiscytu "The Best of New Beauty":

Anna Wendzikowska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną, influencerką oraz aktorką. W ostatnich latach bardzo ważną częścią jej życia są dalekie podróże. Wendzikowska często chwali się nimi na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już blisko 500 tys. osób. 

Anna Wendzikowska bez stanika na planie programu

Niedawno prezenterka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z planu "Dzień dobry TVN". Fotografia podzieliła jednak jej fanów. Wiele osób oburzył fakt, że prezenterka pojawiła się w pracy bez biustonosza. 

Trochę za "luźno" jak do śniadaniówki.
Nie mam nic przeciwko chodzeniu bez biustonosza, ale prezentowanie się w ten sposób w takim programie telewizyjnym jest co najmniej niestosowne z Pani strony (nie zapominając o stacji TVN) i myślę, że jakaś dobra przyjaciółka powinna to Pani uświadomić

- czytamy w komentarzach pod postem. 

 

"Ja tam nikomu w dekolt nie zaglądam"

Pod drugim z cytowanych komentarzy wybuchła dyskusja. Prezenterka postanowiła odpowiedzieć swojej obserwatorce. - Generalnie jak Pani ma coś przeciwko chodzeniu bez biustonosza, to proszę nie chodzić, po problemie. Jak to mówią: wolnoć Tomku w swoim domku, ja tam nikomu w dekolt nie zaglądam - napisała Wendzikowska.

- Gdyby Pani uważnie przeczytała mój komentarz to wiedziałaby Pani, że nie mam, jednakże - co istotne - trzeba wiedzieć, że nie w każdym miejscu wypada być bez biustonosza. Dla mnie to zwyczajnie niestosowne i brak klasy z Pani strony - odpisała obserwatorka. 

Wendzikowska ponownie odniosła się do krytyki:

Cóż, moim zdaniem klasy nie ma Pani komentarz.  I nie wierzę w „nie wypada". Tak generalnie... To są pani przekonania, które ktoś Pani wpoił zapewne w dzieciństwie i pani „toksyczny wstyd", więc byłabym wdzięczna gdyby go Pani nie przerzucała na mnie.

Anna Wendzikowska - kariera telewizyjna

Anna Wendzikowska jest specjalistką od wywiadów z aktorami, głównie z gwiazdami Hollywood. Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych rozmów m.in. z Leonardo DiCaprioJennifer Aniston, Rorbertem De Niro, Anthonym Hopkinsem, Julią Roberts czy Hugh Grantem. Współpracuje z programem "Dzień dobry TVN". Poza tym wystąpiła w programach rozrywkowych TVN jako uczestniczka - w 2011 r. w "Tańcu z Gwiazdami" (zajęła 10. miejsce) oraz w kulinarnym show "Ugotowani" (2013 r.).

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Może cię także zainteresować:

Więcej o: