Horoskop dzienny - 1 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 listopada. Listopadowa nostalgia dopadnie cię dziś jak każdego. Święto Zmarłych,a także jesienna pogoda nastraja melancholijnie i skłania do przemyśleń nad życiem.

Horoskop dzienny - Baran

Nowy tydzień rozpocznie się spokojnie, od dnia wolnego. Dziś choć pogoda nie sprzyja, to obowiązki wezmą górę i postanowisz odwiedzić groby bliskich. To sprawi, że zaczniesz zastanawiać się nad sensem życia i tym co jest w nim naprawdę ważne.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Dziś złapiesz wreszcie chwilę oddechu. Po pracowitym weekendzie zasługujesz na czas dla siebie. Postaraj się wykorzystać go do maksimum, gdyż nieprędko nadarzy się kolejna okazja do całkowitego wyluzowania się.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Choć planowałeś spędzić ten dzień zupełnie inaczej, to wszystko zostanie pokrzyżowane przez nieoczekiwaną awarię. Postaraj się zachować spokój, a być może mimo opóźnienia uda ci się zrobić wszystko, co miałeś w planie. Nie obejdzie się jednak bez wsparcia innych osób. 

Horoskop dzienny - Rak

Nie wykorzystuj faktu, że inni ludzie są dziś bardziej zamyśleni i roztargnieni niż zazwyczaj. Nie uda ci się bowiem nigdy zyskać czyimś kosztem. Zawsze pamiętaj, że cudze nieszczęście będzie się za tobą ciągnąć i może zwrócić się przeciwko tobie.

Horoskop dzienny - Lew

Korzystaj z ostatnich promieni słońca i wybierz się na długi spacer. Ostatnio doskwierają ci problemy ze senem. By się z nimi uporać warto codziennie choć 30 minut spędzić na świeżym powietrzu. Natychmiast poczujesz poprawę.

Horoskop dzienny - Panna

Prace ogrodowe nie są twoją mocną stroną. Jednak stan twoich roślin wymaga byś wreszcie się nimi zajął. Bez względu na pogodę zadbaj o to, aby usunąć wszechobecne liście i zabezpieczyć okazy przed zimą. Dzięki temu wiosną znów będziesz mógł cieszyć się ich pięknem. 

Horoskop dzienny - Waga

Święto Zmarłych nie jest twoim ulubionym dniem w roku. Niemniej jednak po tym jak spełnisz swój obowiązek względem bliskich, zyskasz nieco czasu dla siebie. Wykorzystaj go na nadrobienie zaległości, które ciągle odkładasz na później. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie bój się myśleć o śmierci. Rzeczy ostateczne zawsze wzbudzają w tobie niepokój. Postaraj się spojrzeć na to z innej strony. Być może pomoże ci w tym lektura publikacji filozoficznych, albo tych związanych z religijnym aspektem śmierci. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Koniec dywagacji na temat stanu twoich finansów. Dziś boleśnie przekonasz się o tym, żę nie ma o czym dyskutować. Na szczęście do kolejnej wypłaty niedaleko, ale musisz przemyśleć to jak gospodarujesz swoimi środkami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie pozwól na to, by wolny dzień zamienił się w kierat. Ciagle ktoś czegoś od ciebie oczekuje. Nie ma tu miejsca na odpoczynek i własne potrzeby. Czas powiedzieć zdecydowane "nie" wykorzystywaniu twojego dobrego serca.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nawet kiedy wypada taki dzień jak dziś ty pozostajesz osobą optymistyczną. Starasz się zawsze znaleźć pozytywne strony wszystkiego. To bardzo dobre podejście, gdyż dzięki niemu nie boisz się aż tak bardzo tego co nieznane. 

Horoskop dzienny - Ryby

Spędzisz cały dzień w trasie. Wiadomo, że święto dzisiejsze wymaga sprawnego przemieszczania się, dlatego bądź bardzo uważny na drodze - o stłuczkę nie będzie trudno, a ty obecnie nie masz czasu by zajmować się takimi błahostkami. 

Więcej o: