Ma 21 lat i czwarte dziecko w drodze. Ludzie nie szczędzą jej słów krytyki

Ciąża w młodym wieku wywołuje wiele kontrowersji, narażając młode mamy na przykre komentarze. Nie inaczej jest w przypadku 21-letniej Christy, która spodziewa się teraz swojego czwartego dziecka. - Bycie w ciąży z czwartym dzieckiem w wieku 21 lat, nie jest powodem do dumy - grzmią internauci, oskarżając ją o życie z zasiłków.

Więcej tematów z życia wziętych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Christy pierwszy raz została mamą w wieku 18 lat. Dziś ma 21 i jest już mamą trojga dzieci, a wkrótce powita na świecie swoją czwartą pociechę. Macierzyństwo w młodym wieku naraziło ją na krytykę ze strony innych ludzi, którzy nie szczędzą pod jej adresem przykrych komentarzy, którymi postanowiła dzielić się w sieci.

Zobacz wideo

Ma 21 lat i wkrótce urodzi czwarte dziecko. "To nie powód do dumy"

- Bycie w ciąży z czwartym dzieckiem w wieku 21 lat, nie jest powodem do dumy - to tylko jeden z komentarzy, z jakimi musi się mierzyć. Najczęściej ludzie zarzucają jej lenistwo, twierdząc, że chce zarobić na dzieciach, żyjąc z zasiłków.

- Nikt nam nie pomaga. Ojciec moich dzieci ma dobrą pracę. A ja opiekuje się dziećmi w domu, bo nie ufam przedszkolom - dementuje młoda mama. Jak dodaje, wszystkie ciąże, prócz jednej były planowane, a wraz z mężem zawsze marzyła o posiadaniu czwórki dzieci. Przyznaje jednocześnie, że dziewczynka, która ma przyjść na świat w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, będzie najprawdopodobniej ich ostatnim dzieckiem.

Karolina Szostak pokazała swoje śniadanie (zdjęcie ilustracyne)Karolina Szostak pokazała śniadanie. Jest na diecie? "Już niech Pani nie chudnie"

- Jestem już zmęczona byciem w ciąży - wyznaje.

Wśród negatywnych komentarzy, znajdują się jednak i słowa wsparcia. - Tworzycie piękną rodzinę. Nie wiem, dlaczego ludzie tak nienawidzą młodych osób, które mają dzieci - czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Blokowisko, zdjęcie ilustracyjneWłaściciel wypowiedział im umowę najmu mieszkania. Dzieci zakłócały ciszę nocną

Więcej o: