Kasia Cichopek pochwaliła się efektem treningów. Jak wygląda? Fani pod wrażeniem

Katarzyna Cichopek wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie w stroju sportowym, które doskonale wyeksponowało jej figurę, a przede wszystkim płaski brzuch. Efekty treningów aktoki są widoczne gołym okiem. To zasługa popularnej trenerki? Fani: "Figura sztos".

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Katarzyna Cichopek to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie, udostępniając posty niemal codziennie. Na swoim profilu aktorka zgromadziła do już ponad 466 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek jest dla wielu swoich fanek ogromną inspiracją, a kobiety chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje, makijaże czy fryzury, lecz także sposoby pielęgnacji czy dbania o figurę.

Kasia Cichopek pochwaliła się efektem treningów. Aktorka ćwiczy m.in. pod okiem znanej trenerki. Fani: "Zjawiskowo"

Kasia Cichopek już w czerwcu pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą. - Jak tam Wasza forma na lato? Ja cisnę. Jeszcze 100% formy nie ma, ale i tak od stycznia zgubiłam już 6 kg. Oprócz treningów i diety stosuję jeszcze suplementację (...). Nigdy nie jest za późno, żeby zrobić pierwszy krok - napisała wówczas na profilu pod jednym ze zdjęć. 

Zdjęcia Kasi Cichopek znajdziesz w galerii na początku artykułu

Teraz aktorka po raz kolejny zaprezentowała swoją figurę w stroju sportowym, odsłaniając płaski brzuch. Kolejne efekty regularnych treningów są doskonale widoczne. Kasia Cichopek o swoją formę dba m.in. z Anną Lewandowską, uczęszczając na treningi do jej centrum sportowego, co można było zauważyć po zdjęciach na Instagramie.

Ogień

- skomentowała post aktorki sama Anna Lewandowska.

 

Pod postem pojawiły się również komentarze od innych internautek oraz internautów, którzy zachwyceni figurą Kasi Cichopek, nie szczędzili jej komplementów:

Zjawiskowo
Figura sztos!
Super figura
Pani Kasiu, jak pani to robi

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: