Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia w makijażu i bez. Udowadnia, że nie retuszuje zdjęć?

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie post, na który nie odważyłoby się wiele jej koleżanek z branży. Aktorka, która jakiś czas temu została oskarżona przez fanów o retuszowanie zdjęć, udostępniła w sieci zestawienie dwóch swoich fotografii - w pełnym makijażu i bez.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Skrzynecka należy do grona gwiazd, które bardzo aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się tam urywkami ze swojego życia prywatnego, a także zabiera głos na ważne społecznie tematy. Jakiś czas temu zachęcała do rezygnacji z używania Instagramowych filtrów, poruszając temat braku samoakceptacji wśród młodych dziewcząt.

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka w makijażu i bez

- Dziewczyny kochane! Naprawdę można żyć bez filtrów fotograficznych. Naprawdę nikt w rzeczywistości tak nie wygląda. Naprawdę można dbać o ładny wygląd jedynie makijażem, nawet gdy ma się już 50-letnią twarz jak moja - apelowała wtedy.

Teraz z kolei zdobyła się na publikację, na którą nie odważyłoby się wiele jej koleżanek po fachu. W najnowszym wpisie aktorka postanowiła zestawić ze sobą dwa zdjęcia - w wersji bez grama makijażu oraz w pełnym już makijażu na twarzy i ułożonej fryzurze. - Prywatnie/służbowo - napisała pod zdjęciem.

 

Więcej zdjęć Katarzyny Skrzyneckiej znajdziecie w naszej galerii na początku artykułu

Przypomnijmy, że nie tak dawno gwiazda została oskarżona o hipokryzję, przez fanów, którzy zarzucili jej retusz zdjęć. Opublikowane przez nią w sieci zdjęcia, znacząco różniły się bowiem od fotografii reporterów opublikowanych przez portale plotkarskie.

Porozmawiajmy o urodzie. Weź udział w naszej ankiecie TUTAJ

Więcej o: