Agnieszka Włodarczyk oskarżona przez fanów o retusz zdjęć: "Jakbyś była wstawiona"

Agnieszka Włodarczyk udostępniła na Instagramie zdjęcie prosto z Hiszpanii, gdzie wypoczywa wraz z partnerem oraz ich synkiem. Fotografia wywołała wśród internautów spore kontrowersje, bo część z nich oskarżyła aktorę o fotomontaż. Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała kolejnym wpisem.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z tych osób polskiego show-biznesu, która aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Konto aktorki obserwuje aktualnie ponad 269 tysięcy osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć. Agnieszka Włodarczyk chętnie porusza wiele tematów, które bliskie są kobietom, a szczególnie świeżo upieczonym mamom.

Agnieszka Włodarczyk oskarżona przez internautów o retusz zdjęć. Odpowiedziała stanowczo na złośliwe komentarze

Ostatnio Agnieszka Włodarczyk wybrała się z rodziną do Hiszpanii, a kilka zdjęć z pobytu udostępniła na swoim instagramowym profilu. - Fajnie jest czasami zabłądzić;) - napisała pod jednym z nich pozując na tle klimatycznych budynków. Ta fotografia wywołała w komentarzach dyskusję, gdyż część internautów zarzuciło aktorce fotomontaż. 

Wybacz, to zdjęcie wygląda tak jakbyś była tam wstawiona i nie tylko ja to zauważyłam…
Photoshop!
W pierwszej chwili pomyślałam fotomontaż :), aż tak wszystko dobrze widać na zdjęciu
Wyglądasz jakbyś była wstawiona w to zdjęcie

-czytamy.

Zdjęcie, które wywołało kontrowersje znajdziesz w galerii na początku artykułu

Agnieszka Włodarczyk postanowiła odpowiedzieć na złośliwe komentarze pod kolejnym postem. - Mój ostatni post wywołał dyskuję, jakobym wstawiała swoją postać w tło hiszpańskich zabudowań. Tak moi drodzy, korzystam z fototapety bo tak naprawdę nie ma mnie w Hiszpanii, ale tak bardzo chcę być, że po nocach między karmieniami przerabiam swoje fotki siedząc na Wawrze. Pozdrawiam zatem ze studia z fototapetą przedstawiającą Estepone, stół i krzesła - napisała z dystansem.

 

Pod postem z odpowiedzią aktorki pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów, którzy również z dozą dystansu odnieśli się do zarzutów o fotomontaż:

Ale masz wybór fototapet! Zazdro
Taka realna ta tapeta
Aga brawo, super fototapeta, też taką chcę
Ale jesteś dobra w te fototapety
Hahahhahahahaah serio?! Dzisiaj podążaliśmy Pani szlakiem z wczorajszej relacji! Ślicznie tam!
Mistrzyni fototapet

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: