Królowa Elżbieta choruje? "Te zdjęcia mnie zaalarmowały"

Narastają spekulacje na temat stanu zdrowia królowej Elżbiety II. Monarchini po raz pierwszy publicznie pokazała się z laską, a także spędziła noc w szpitalu. Zdaniem internautów, królowa wyraźnie podupadła na zdrowiu, o czym mają świadczyć jej najnowsze zdjęcia.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl 

W ostatnim czasie media obiegły niepokojące doniesienia o pogarszającym się stanie zdrowia królowej Elżbiety II. Monarchini po raz pierwszy publicznie pokazała się z laską, a następnie odwołała podróż do Irlandii Północnej i spędziła jedną noc w szpitalu, gdzie została poddana podstawowym badaniom.

Zobacz wideo

Królowa Elżbieta II. Poddani martwią się o jej stan zdrowia

Teraz, po kilku dniach przerwy od obowiązków, monarchii wzięła udział w audiencjach online z ambasadorami Korei Południowej i Szwajcarii. I chociaż wydawać by się mogło, że powrót do pracy uciszy nieco spekulacje co do jej stanu zdrowia, stało się wręcz odwrotnie. Internautów zaniepokoił wygląd monarchini, która wyraźnie schudła.

Zwróciła na to uwagę jedna z TikTokerek, która porównała fotografie królowej ze spotkania z ambasadorami z jej zdjęciami sprzed kilku miesięcy. Jej zdaniem monarchini wyraźnie podupadła na zdrowiu, o czym ma świadczyć, chociażby wyraźnie za duże, odstające od jej ciała ubranie, a także siniaki na rękach.

Więcej zdjęć królowej Elżbiety II znajdziecie w galerii na początku artykułu

- Te zdjęcia mnie zaalarmowały. Wiem, że starsza kobieta wyglądająca staro to nie sensacja, ale królowa nie wygląda dobrze. Widać siniaki na jej rękach, które pojawiają się u starszych osób i zwiększają wraz z postępem choroby - powiedziała autorka nagrania, dodając, że naprawdę martwi się o królową.

Jej obawy podzielili internauci, którzy uważają, że pogarszający się stan zdrowia królowej ma związek ze śmiercią jej męża, księcia Filipa, który przez lata panowania był jej największym wsparciem.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: