Małgorzata Socha udekorowała dom na Halloween. Fani: "Ksiądz nie wjedzie"

Wielkimi krokami zbliża się ulubione przez wszystkich Amerykanów święto Halloween. Również w Polsce od wielu lat można zauważyć trend na imprezy w tym stylu, czy przebieranie się dzieci i straszenie sąsiadów w zamian za słodkości. Małgorzata Socha postanowiła w tym klimacie przystroić swój dom. Jak wyszło?

Więcej tematów o polskich gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

W Polsce 1 listopada obchodzimy dzień Wszystkich Świętych. Dzień wcześniej część z nas świętuje Halloween, przebierając się za straszne postacie z horrorów, czy przystrajając swój dom w dynie i inne dodatki kojarzące się właśnie z Halloween. Również aktorka Małgorzata Socha postanowiła to zrobić. Jak to zwykle bywa, głosy jej fanów są podzielone. O co tak naprawdę poszło i jak wygląda posiadłość aktorki? Zobaczcie!

Zobacz wideo

Małgorzata Socha przystroiła dom na Halloween

Gwiazda postawiła tak naprawdę na minimalistyczną halloween'ową dekorację domu. Przed jej posiadłością widzimy dynie, w różnych rozmiarach i kolorach. Zabrakło typowych, strasznych dekoracji, więc prawdopodobnie gdyby nie podpis pod zdjęciem, to część z jej fanów uznałaby dekorację z dyniami w roli głównej nie za halloween'ową, a jesienną. Jak to zwykle bywa, przy tak kontrowersyjnych sprawach, a obecnie Halloween do takich w naszym kraju możemy zaliczyć, głosy obserwatorów aktorki są podzielone. Niektórzy komentują to tak: 

Nie Halloween, tylko Wszystkich Świętych i Zaduszki się zbliżają.

Inni twierdzą, że taki wystrój może odstraszyć księży: 

Ksiądz po kolędzie do takiego domu nie wejdzie.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha w botkach idealnych na jesień. Gdzie kupić?

Oczywiście część fanów pod tym komentarzem zareagowała w ten sposób, że do kolędy jeszcze sporo czasu, zatem prawdopodobnie ta dekoracja sprzed domu Małgorzaty Sochy zniknie, a w jej miejscu pojawią się renifery i choinki. 

Większość jest zdania, że dekoracja, na którą postawiła aktorka, jest piękna, minimalistyczna i bardzo klimatyczna.

Piękna dekoracja przed wejściem do domku. Klimatycznie.
Ale pięknie tam macie.
Pięknie. Wejście do domu robi wrażenie.

- komentują fani. 

 

Gwiazda chętnie publikuje w sieci zdjęcia uchylające rąbka tajemnicy, jak wyglądają jej wnętrza. Nie da się ukryć, że wystrój jest niezwykle ciepły i rodzinny. Jakiś czas temu gwiazda pokazała, jak wygląda pokój jej dzieci tuż przed jesiennymi porządkami. Cóż, chyba wielu rodziców ma podobnie, co możemy wywnioskować z komentarzy pod zdjęciem. Kobiety nie tylko uwielbiają styl Małgorzaty Sochy, ale również zachwycają się nad aranżacją jej domu. 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę!

Więcej o: