Mama i córka wyglądają jak siostry. Trudno nawet odróżnić, która jest starsza

Liza Gulajewa zrobiła w sieci furorę udostępniając zdjecie ze swoją mamą. Otóż kobiety oprócz naturalnego podobieństwa, wyglądają jak rówieśniczki, mimo iż dzieli je ponad 20 lat. Patrząc na fotografię, aż trudno odgadnąć, która z nich jest starsza. - Jakbyś robiła sobie zdjęcie z koleżanką - komentują internauci.

Więcej lifestyle'owych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Liza Gulajewa to urodzona w 1997 roku w Moskwie rosyjska influencerka oraz modelka. Karierę w modelingu rozpoczęła mając 13 lat, kiedy to podczas wizyty z siostrą w kinie zauważona została przez agentkę modelek. Aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje oraz studiuje marketing na Westminster University. Aktywnie prowadzi również swój profil na Instagramie oraz TikToku. W ostatnim czasie głośno zrobiło się o niej za sprawą zdjęcia ze swoją mamą, które pokazała m.in. na TikToku

Mama i córka wyglądają jak siostry. Ich zdjęcie stało się hitem w sieci

Fotografia 24-letniej córki oraz 45-letniej mamy w ekspresowym tempie stała się viralem. Modelka udostępniła to zdjęcie w odpowiedzi na częste komentarze, które słyszy odnośnie swojego młodego wyglądu. Chciała w ten sposób udowodnić, że urodę oraz "dobre geny" odziedziczyła właśnie po swojej mamie. 

Ludzie zastanawiają się, jak to się dzieje, że wyglądam tak młodo, ale spójrzcie na moją mamę... Ona ma 45 lat

- napisała na nagraniu.

Takie samo wideo Liza Gulajewa udostępniła również na Instagramie, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Ta pani jest piękna, wygląda na połowę swojego wieku, zdecydowanie nie wygląda na 45
Nie mogę w to uwierzyć
Twoja mama jest super gorąca! Bardzo piękna
Wprawiłaś mnie w osłupienie
Twoja mama wygląda tak, jakbyś robiła sobie zdjęcie z koleżanką, która też ma 24 lata

- czytamy.

- Większość ludzi była bardzo zdziwiona, że nie spodziewałam się takiej reakcji. Ja przyzwyczaiłam się do tego, że mam taką mamę, a w Rosji mamy tyle pięknych kobiet, więc dla nas to normalne. Mama jest dla mnie wzorem do naśladowania. Cały czas ludzie myślą, że jesteśmy siostrami. Myślę, że to takie urocze i jestem dumna z tego, jak wygląda moja mama - tłumaczy 24-latka.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: