Horoskop dzienny - 5 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 listopada. Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami. Jak będzie wyglądał u ciebie? Czy szybko uwolnisz się od obowiązków? Czy wręcz przeciwnie - spędzisz nad nimi cały weekend?

Horoskop dzienny - Baran

Choć koniec tygodnia jest bliski, to upłynie ci on całkowicie pod znakiem zobowiązań zawodowych i domowych obowiązków. Nie znajdziesz nawet chwili dla siebie. Dopiero wieczorem usiądziesz na kanapie by odetchnąć, ale zmoży cię szybko sen. 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Nie obawiaj się wyzwań, które na pierwszy rzut oka przekraczają twoje kompetencje. To właśnie dzięki nim możesz się rozwinąć i zmienić ścieżkę kariery. Postaraj się pozytywnie podejść do sytuacji i pozwól sobie działać, a wszystko potoczy się po twojej myśli.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie zwracasz uwagi na to co inni myślą o tobie tylko robisz to, co jest dla ciebie dobre. W dzisiejszych czasach jest to bardzo dobre podejście i staraj się w nim wytrwać. Zawsze znajdą się krytyczne głosy, jednak tak na prawdę nie wiadomo czym są one podyktowane. 

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny - Rak

Nie wychylaj się zbytnio ze swoimi opiniami, gdyż dziś może ci to poważnie zaszkodzić. Lepiej czasem przemilczeć niektóre kwestie niż stać się kozłem ofiarnym, w sprawie która tak na prawdę mało cię dotyczy. 

Horoskop dzienny - Lew

Niewyszukane metody działania są twoim znakiem rozpoznawczym. Nie lubisz kluczyć - stawiasz na proste i jasne rozwiązania, które dają określone efekty. Jednak nie zawsze da się tak załatwić wszystko. Musisz czasem stać się lisem, który szuka dobrej okazji, by wcielić swój plan w życie. 

Horoskop dzienny - Panna

Wprawa w jeździe samochodem jest u ciebie czymś normalnym. Nie oznacza to jednak, że nie powinieneś zachowywać szczególnej ostrożności. Dziś możesz być nieco rozkojarzony, a to nie sprzyja prowadzeniu pojazdu. Znajdź zastępstwo lub maksymalnie skup się na tym co robisz.

Horoskop dzienny - Waga

Powoli wszystko zaczyna układać się po twojej myśli. Dom, praca - wszystko rozwija się malutkimi krokami. Ciesz się z tej małej stabilizacji, gdyż w każdej chwili wszystko może się zmienić i musisz być gotowy na taki scenariusz. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Wreszcie nadszedł moment, kiedy i ty ulegniesz jesiennej infekcji. Tak więc weekend zapowiada się niezbyt ciekawie - z herbatą i pod kołdrą może uda ci się pokonać pierwsze objawy choroby. Nie lekceważ ich, by nie przekształciły się w coś poważniejszego. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Sport to zdrowie, jednak tylko w rozsądnych dawkach. Bardzo mocno wkręciłeś się w treningi, jednak pamiętaj, że nie jesteś zawodowcem, a twoje ciało równie mocno jak aktywności potrzebuje też wypoczynku. Musisz zachować równowagę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie podejmuj pochopnych decyzji finansowych, na których możesz więcej stracić niż zyskać. Wizja szybkiego wzbogacenia jest kusząca, jednak zastanów się czy faktycznie jest ona realna. Lepiej małymi krokami dochodzić do bogactwa, niż stracić wszystko na co się dotąd pracowało.

Horoskop dzienny - Wodnik

Koniec tygodnia będzie dla ciebie czasem spokojnym. Już w piątek w pracy będzie panował większy luz i spokój. Skorzystaj z tego, aby uporządkować swoje miejsce pracy. Po powrocie do domu zadbaj o siebie. Przygotuj domowe spa i rozkoszuj się gorącą kąpielą. 

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Ryby

Nie wymyślaj żadnych wymówek tylko wreszcie weź się za siebie. Od dawna obiecujesz sobie, że przejdziesz na dietę i bardziej zadbasz o swoje zdrowie. Ale na obietnicach się kończy. Weź się w garść i zrób coś dla siebie. 

Więcej o: