Zapłaciła za suknię ślubną... 3,50 zł. "Moja siostra miała sukienkę z lumpa. Zapłaciła za nią 5 zł"

Ceny sukien ślubnych mogą przyprawić o zawrót głowy. Jak się jednak okazuje, zakup sukni ślubnej nie musi wiązać się z niebotycznymi kosztami. Doskonale udowodniła to TikTokerka, której udało się kupić suknię już za... 3,50 zł.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Ceny sukien ślubnych sięgają obecnie naprawdę niebotycznych kwot, a dla wielu kobiet to właśnie ślubna kreacja jest najdroższą w życiu. Kosztują zazwyczaj kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych, a zakładamy je tylko raz... Dlatego coraz więcej kobiet podczas wyboru sukni stara się kierować zdrowym rozsądkiem, wybierając tańsze modele, a nawet suknie z lumpeksu.

Zobacz wideo

Suknie ślubne z lumpeksu. "Ja swoją suknię ślubną kupiłam za 18 zł. Ślub w kwietniu"

Sklepy z odzieżą używaną cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. To tania, ale i ekologiczna alternatywna dla sieciówek, która pozwala zaoszczędzić, a także znaleźć oryginalne ubrania, trudne do dostania gdzie indziej. Jak się okazuje, można tam znaleźć też naprawdę piękne suknie ślubne w atrakcyjnych cenach.

Udowodniła to jedna z użytkowniczek TikToka, której udało się zakupić suknię ślubną już za 3,50 zł. - Po co ci suknia ślubna z lumpa, jak nawet nie masz narzeczonego? - napisała żartobliwie, prezentując zakupioną przez siebie suknię.

Suknia ślubna z lumpeksuSuknia ślubna z lumpeksu https://www.tiktok.com/@kolorowy.misiu

Nagranie błyskawicznie zyskało popularność wśród użytkowniczek platformy, które zaczęły dzielić się podobnymi historiami. Jak się bowiem okazało, wiele z nich zdecydowało się na zakup sukni ślubnej właśnie w sklepie z odzieżą używaną.

Ja swoją suknię ślubną kupiłam za 18 zł. Ślub w kwietniu
Moja siostra miała sukienkę z lumpa. Zapłaciła za nią 5 zł
Ostatnio wyhaczyłam suknię ślubną za dychę

- pisały internautki.