Odmładzająca metamorfoza? Hitowe fryzury dla 50 latki, które odejmą nawet 10 lat

Masz ochotę na odmładzającą metamorfozę i szukasz idealnej fryzury dla 50-latki? Przychodzimy ci z pomocą i modne przedstawiamy cięcia, które nie tylko podkreślają twoją urodę, lecz także wizualnie odejmą lat. Sprawdź, na które fryzury warto postawić w tym sezonie.

Więcej tematów związanych z modnymi fryzurami znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Sezon jesienno-zimowy to idealny czas na różne zmiany i metamorfozy. Jeśli zatem planujesz wizytę u fryzjera i rozglądasz się za idealną fryzurą dla 50-latki, przychodzimy z pomocą. Oto kilka modnych propozycji, które są prawdziwymi odmładzającymi hitami.

Jak idealnie dobrać fryzurę do twarzy? Prosty trik, dzięki któremu wizualnie się odmłodzisz (zdjęcie ilustracyjne) Jak idealnie dobrać fryzurę do twarzy? Z pomocą przyjdzie trik z linijką

Hitowe fryzury dla 50 latki - pixie cut

Pixie cut to propozycja wręcz stworzona dla kobiet, które preferują krótsze cięcia, jednak chcą mieć możliwość pewnych eksperymentów z ich układaniem. Charakterystyczne dla pixie cut jest mocne cieniowanie włosów. Pasma z tyłu i po bokach są krótsze, natomiast na górze i z przodu nieco dłuższe. Tak obcięte włosy są bardzo proste w codziennej stylizacji, a ich układanie zajmuje dosłownie kilka chwil.

Zdjęcia tych modnych fryzur znajdziesz w galerii na początku artykułu

Hitowe fryzury dla 50 latki - pixie bob

Pixie bob to nieco dłuższa propozycja, która jest połączeniem dwóch dobrze znanych kobietom fryzur, czyli pixie cut oraz klasycznego boba. Pixie bob jest zatem czymś w rodzaju krótszego boba z drapieżnym cieniowaniem sięgający maksymalnie dolnej linii uszu. To fryzura, która w ostatnim czasie podbija serca kobiet w różnym wieku.

Hitowe fryzury dla 50 latki - angled bob

Angled bob to fryzura, która również jest modyfikacją klasycznego boba. W tym cięciu włosy sięgają jednak nieco poniżej linii brody i w odróżnieniu od zwykłego boba, linia włosów nie jest równa. Otóż z przodu pasma są trochę dłuższe, natomiast z tyłu nieco krótsze. Taki zabieg sprawia, że twarz wygląda smuklej, a włosy sprawiają wrażenie gęstszych.  

Najbardziej postarzające fryzury. Są niemodne i kiczowate! Dodają ponad 10 lat (zdjęcie ilustracyjne) Najbardziej postarzające fryzury. Są niemodne i kiczowate! Dodają ponad 10 lat

Hitowe fryzury dla 50 latki - long bob

Long bob jest najdłuższą propozycją w tym zestawieniu. To z kolei dłuższa wersja tradycyjnego boba, w której włosy sięgają do ramion. Uważana jest za jedną z najbardziej twarzowych oraz ponadczasowych fryzur, którą uwielbiają kobiety na całym świecie. Co więcej, long bob pasuje do każdego typu urody i wizualnie odmładza.

Więcej o: