Agata Duda zadała szyku na zakupach w supermarkecie. Uwagę zwraca jej torebka polskiej marki

Agata Kornhauser-Duda wybrała się na zakupy do jednego z krakowskich supermarketów. Pierwsza dama nawet podczas przechadzania się po sklepowych alejkach zadała szyku. Uwagę paparazzi przykuła torebka polskiej marki.

Więcej artykułów o pierwszej damie znajdziecie na Gazeta.pl

Choć Agacie Dudzie niektórzy zarzucają, że nie angażuje się w sprawy ważne dla Polek, to jednak trzeba przyznać, że w kwestii stylu pierwsza dama ma dobrych doradców. Jej stylizacje często przykuwają wzrok fotoreporterów. Tak było i tym razem. Agata Duda podczas zakupów postawiła na czarny total look, który może być dobrą inspiracją. 

Zobacz wideo

Agata Kornhauser-Duda na zakupach z torebką polskiej marki 

Zdjęcia pierwszej damy pojawiły się na łamach "Super Expressu". Widzimy na nich żonę Andrzeja Dudy w czarnej marynarce, która swoją drogą jest hitem tego sezonu. Taki element garderoby świetnie sprawdziłby się też w połączeniu z ciemnymi jeansami i botkami. Agata Duda postawiła jednak na czarne spodnie o prostym kroju i płaskie buty. Do tego dobrała torebkę listonoszkę. Jak udało się uchwycić paparazzi była to torebka polskiej marki Kazar. Swoją drogą nie tylko pierwsza dama jest fanką projektów tego brandu. Również polskie gwiazdy często wybierają torebki czy buty marki Kazar. Do grona fanek zaliczyć możemy Katarzynę Sokołowską, Mateusza Hładkiego, czy Grzegorza Krychowiaka

Biorąc pod uwagę, że osoby publiczne i gwiazdy często na swoje modne dodatki wydają tysiące, torebka, którą zaprezentowała Agata Duda, nie należy wcale do najdroższych. Jak donosi "Super Express" w sklepie trzeba za nią zapłacić 649 zł. 

Agata Kornhauser-Duda jest pierwszą damą od 2015 roku 

Agata Duda nieprzerwanie od 2015 roku stoi ramię w ramię ze swoim mężem, prezydentem Rzeczypospolitej Polski Andrzejem Dudą. Pierwsza dama pełni funkcję reprezentatywną nie tylko w naszym kraju, ale również podczas wyjazdów zagranicznych. Trzeba przyznać, że na tle innych pierwszych dam prezentuje się naprawdę dobrze. Jej stylizacje często są doceniane i pozytywnie komentowane, choć czasem zdarzają jej się wpadki. Tak było w przypadku krzykliwej sukienki, którą pierwsza dama ubrała podczas dyplomatycznej wizyty w Rzymie. Stylista Szado w rozmowie z "Faktem" skomentował to tak: 

Przy spotkaniach w większym gronie warto postawić na klasykę i neutralność, trzeba uważać, żeby nie wyróżnić się zbytnio na tle innych.
 
Więcej o: