Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Fani nie mogą uwierzyć: "Ty to zjesz?"

Karolina Szostak udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie jednego ze swoich posiłków. To, co znalazło się na talerzu dziennikarki zaskoczyło wiele internautek oraz internautów. - Ciekawa sceneria dla kogoś kto jest na wiecznej diecie - napisała Karolina Szostak pod fotografią.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Karolina Szostak jest jedną z tych znanych osób, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Dziennikarka ma na swoim koncie jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz polskiego show-biznesu, a sposób dzięki któremu m.in. pozbyła się zbędnych kilogramów do tej pory wzbudza w sieci skrajne emocje. Karolina Szostak otwarcie przyznaje bowiem, że szczuplejszą sylwetkę oraz lepsze samopoczucie zawdzięcza przede wszystkim diecie dr Dąbrowskiej i choć wiele osób wróżyło dziennikarce efekt jo-jo, to ona już od dobrych kilku lat pozostaje w świetnej formie. Jednak jak sama przyznaje, na taki leczniczy post warzywny przechodzi regularnie dwa razy w roku, co również pokazuje na swoim instagramowym profilu:

 Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki

- powiedziała w jednym z wywiadów.

Karolina Szostak pokazała swój posiłek. "Ciekawa sceneria dla kogoś kto jest na wiecznej diecie"

Jakiś czas temu Karolina Szostak ponownie była na warzywno-owocowym poście, a przykładowy posiłek pokazała na Instagramie. Wówczas na pudełkach cateringu można było dostrzec, że w ciągu dnia dziennikarka spożywa jedynie 600 kcal. Teraz dziennikarka po raz kolejny postanowiła pokazać jeden ze swoich posiłków. Ten jednak znacznie różni się od tego wchodzącego w skład postu.

Więcej zdjęć Karoliny Szostak znajdziesz w galerii na początku artykułu

Ciekawa sceneria dla kogoś kto jest na wiecznej diecie, najlepsze jedzenie na stacji benzynowej, tak na stacji #santacruz #teneryfa #kanapka z kalmarami

- napisała Karolina Szostak pod zdjęciem.

Najlepsze kanapki na stacji benzynowej, kultowe miejsce

- dodała w komentarzach.

 

Pod postem pojawiło się kilka komentarzy od internautek oraz internautów, a niektórzy byli wręcz zdziwieni tym, co zobaczyli na talerzu Karoliny Szostak:

Smacznego
"Cheat meal" na każdej diecie - wręcz wskazany P.S. Kanapeczka wygląda kusząco
Ty to zjesz :O
Mniamm
Nie ma co sobie żałować <3 Trzeba korzystać, śmiać się i żyć. Musiało być pyszne

- czytamy.

Więcej o: