Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Fani nie mogą uwierzyć: "Ty to zjesz?"

Karolina Szostak udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie jednego ze swoich posiłków. To, co znalazło się na talerzu dziennikarki zaskoczyło wiele internautek oraz internautów. - Ciekawa sceneria dla kogoś kto jest na wiecznej diecie - napisała Karolina Szostak pod fotografią.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Karolina Szostak jest jedną z tych znanych osób, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Dziennikarka ma na swoim koncie jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz polskiego show-biznesu, a sposób dzięki któremu m.in. pozbyła się zbędnych kilogramów do tej pory wzbudza w sieci skrajne emocje. Karolina Szostak otwarcie przyznaje bowiem, że szczuplejszą sylwetkę oraz lepsze samopoczucie zawdzięcza przede wszystkim diecie dr Dąbrowskiej i choć wiele osób wróżyło dziennikarce efekt jo-jo, to ona już od dobrych kilku lat pozostaje w świetnej formie. Jednak jak sama przyznaje, na taki leczniczy post warzywny przechodzi regularnie dwa razy w roku, co również pokazuje na swoim instagramowym profilu:

 Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki

- powiedziała w jednym z wywiadów.

Małgorzata Rozenek podsumowała swoje nogi: 'Może chude, może krzywe'. Fanki podzielone (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek-Majdan zaczyna detoks. "Zdarza się kawałek pizzy, lody..."

Karolina Szostak pokazała swój posiłek. "Ciekawa sceneria dla kogoś kto jest na wiecznej diecie"

Jakiś czas temu Karolina Szostak ponownie była na warzywno-owocowym poście, a przykładowy posiłek pokazała na Instagramie. Wówczas na pudełkach cateringu można było dostrzec, że w ciągu dnia dziennikarka spożywa jedynie 600 kcal. Teraz dziennikarka po raz kolejny postanowiła pokazać jeden ze swoich posiłków. Ten jednak znacznie różni się od tego wchodzącego w skład postu.

Więcej zdjęć Karoliny Szostak znajdziesz w galerii na początku artykułu

Ciekawa sceneria dla kogoś kto jest na wiecznej diecie, najlepsze jedzenie na stacji benzynowej, tak na stacji #santacruz #teneryfa #kanapka z kalmarami

- napisała Karolina Szostak pod zdjęciem.

Najlepsze kanapki na stacji benzynowej, kultowe miejsce

- dodała w komentarzach.

 

Grażyna Wolszczak pokazała, jak dba o swoją figurę. Pomaga jej w tym... prąd! (zdjęcie ilustracyjne)Grażyna Wolszczak pokazała, jak dba o swoją figurę. Pomaga jej w tym... prąd!

Pod postem pojawiło się kilka komentarzy od internautek oraz internautów, a niektórzy byli wręcz zdziwieni tym, co zobaczyli na talerzu Karoliny Szostak:

Smacznego
"Cheat meal" na każdej diecie - wręcz wskazany P.S. Kanapeczka wygląda kusząco
Ty to zjesz :O
Mniamm
Nie ma co sobie żałować <3 Trzeba korzystać, śmiać się i żyć. Musiało być pyszne

- czytamy.

Więcej o: