Klaudia Halejcio pokazała się w bieliźnie. "A to tu była w ogóle jakaś ciąża?"

Klaudia Halejcio kilka miesięcy po porodzie udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na któym zapozowała w samej bieliźnie. Aktorka przyznała, że po ciąży mierzyła się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. - Kobieto przecież wyglądasz jak petarda, kto może twierdzić inaczej - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Klaudia Halejcio to jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia, która w ostatnim czasie rozwija swoją karierę również jako influencerka, publikując zdjęci czy różne (najczęściej zabawne) filmiki na Instagramie. Aktualnie Klaudia Halejcio dużo czasu poświęca swojej kilkumiesięcznej córeczce, która na świat przyszła 2 czerwca. - Odeszły wody, był płacz (...) nie jest lekko, ale ten brzdąc wynagradza wszystko. Patrzę na nią i myślę: Boże, jaka jestem szczęśliwa! - mówiła po porodzie na Instagramie. 

Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Fani nie mogą uwierzyć: 'Ty to zjesz?' (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Fani nie mogą uwierzyć: "Ty to zjesz?"

Klaudia Halejcio pokazała się w bieliźnie kilka miesięcy po porodzie. "Pomimo wielu nieprzychylnych komentarzy..."

Teraz Klaudia Halejcio postanowiła pokazać, jak jej ciało wraca do formy po ciąży i udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie w bieliźnie. Aktorka przyznała również, że tuż po ciąży mierzyła się z wieloma przykrymi komentarzami.

Więcej zdjęć Klaudii Halejcio znajdziesz w galerii na początku artykułu

- Cieszę się, że udaje mi się wrócić do formy. Pomimo wielu nieprzychylnych komentarzy po ciąży czuje, że wreszcie nawiązuje porozumienie ze swoim ciałem i zaczynam odczuwać wewnętrzny spokój i ład. Nic tak nie dodaje poczucia komfortu, jak dobrze dobrana i wygodna bielizna. Wszystkie mamy wiedza, że biustonosz to podstawa! Zwłaszcza przy karmieniu piersią - napisała pod fotografią.

 

Joanna Krupa podzieliła się osobistym filmikiem ze swojego porodu (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Krupa podzieliła się osobistym filmikiem ze swojego porodu. "To szalone"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Nieprzychylne komentarze ? Wyglądasz pięknie
Kobieto przecież wyglądasz jak petarda, kto może twierdzić inaczej
Z zazdrości piszą... Cudnie Pani wygląda
Nie ważne czy są jakiekolwiek niedoskonałości czy nie.. ciało kobiety która urodziła dziecko jest i zawsze będzie najpiękniejsze
Też uważam, że jak na tak krótki czas wyglądasz mega
Nie bardzo rozumiem nieprzychylnych komentarzy. Nie każda kobieta po urodzeniu dziecka musi wrócić do formy w dwa tygodnie
A to tu była w ogóle jakaś ciąża? Nie widać nic a nic
Wyglądasz świetnie

- czytamy. 

Więcej o: