Klaudia Halejcio pokazała się w bieliźnie. "A to tu była w ogóle jakaś ciąża?"

Klaudia Halejcio kilka miesięcy po porodzie udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na któym zapozowała w samej bieliźnie. Aktorka przyznała, że po ciąży mierzyła się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. - Kobieto przecież wyglądasz jak petarda, kto może twierdzić inaczej - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Klaudia Halejcio to jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia, która w ostatnim czasie rozwija swoją karierę również jako influencerka, publikując zdjęci czy różne (najczęściej zabawne) filmiki na Instagramie. Aktualnie Klaudia Halejcio dużo czasu poświęca swojej kilkumiesięcznej córeczce, która na świat przyszła 2 czerwca. - Odeszły wody, był płacz (...) nie jest lekko, ale ten brzdąc wynagradza wszystko. Patrzę na nią i myślę: Boże, jaka jestem szczęśliwa! - mówiła po porodzie na Instagramie. 

Klaudia Halejcio pokazała się w bieliźnie kilka miesięcy po porodzie. "Pomimo wielu nieprzychylnych komentarzy..."

Teraz Klaudia Halejcio postanowiła pokazać, jak jej ciało wraca do formy po ciąży i udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie w bieliźnie. Aktorka przyznała również, że tuż po ciąży mierzyła się z wieloma przykrymi komentarzami.

Więcej zdjęć Klaudii Halejcio znajdziesz w galerii na początku artykułu

- Cieszę się, że udaje mi się wrócić do formy. Pomimo wielu nieprzychylnych komentarzy po ciąży czuje, że wreszcie nawiązuje porozumienie ze swoim ciałem i zaczynam odczuwać wewnętrzny spokój i ład. Nic tak nie dodaje poczucia komfortu, jak dobrze dobrana i wygodna bielizna. Wszystkie mamy wiedza, że biustonosz to podstawa! Zwłaszcza przy karmieniu piersią - napisała pod fotografią.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Nieprzychylne komentarze ? Wyglądasz pięknie
Kobieto przecież wyglądasz jak petarda, kto może twierdzić inaczej
Z zazdrości piszą... Cudnie Pani wygląda
Nie ważne czy są jakiekolwiek niedoskonałości czy nie.. ciało kobiety która urodziła dziecko jest i zawsze będzie najpiękniejsze
Też uważam, że jak na tak krótki czas wyglądasz mega
Nie bardzo rozumiem nieprzychylnych komentarzy. Nie każda kobieta po urodzeniu dziecka musi wrócić do formy w dwa tygodnie
A to tu była w ogóle jakaś ciąża? Nie widać nic a nic
Wyglądasz świetnie

- czytamy. 

Więcej o: