Maja Sablewska zapozowała nago. Zdjęcie podzieliło fanów. "Ale żeby tak się obnażać"

Maja Sablewska udostępniła na swoim instagramowym profilu kolejne odważne zdjęcie. Tym razem gwiazda zapozowała nago w oknie paryskiego hotelu. Zdania internautów na temat odważnego kadru są jednak podzielone. - "Klasa", "Za dużo pokazywane na insta" - czytamy.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Maja Sablewska swoją karierę w polskim show-biznesie zaczynała od pracy menagera muzycznego, opiekując się gwiazdami. Z biegiem lat stała się natomiast jedną z nich. Najpierw wystąpiła w roli jurora w popularnym show "X Factor", co zaowocowało propozycjami poprowadzenia innych telewizyjnych produkcji. Maja Sablewska zaczęła bowiem nagrywać programy o tematyce modowej, w których pomagała Polkom odnaleźć swój styl. W ostatnim czasie zrezygnowała jednak z telewizji i skupia się przede wszystkim na działalności w Internecie. Maja Sablewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 500 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi swoimi zdjęciami.

Maja Sablewska zapozowała nago. Pokazywanie takich kadrów na Instagramie nie wszystkim się spodobało

Maja Sablewska nie ukrywa swojego zamiłowania do artystycznych oraz odważnych fotografii i właśnie takie często zobaczyć można na jej instagramowym profilu. Ostatnio udostępniła natomiast zdjęcie, na którym zapozowała nago w oknie jednego z paryskich hoteli mając na sobie buty oraz osłaniając się kołdrą.

…paris is always a good idea

- napisała pod zdjęciem.

Więcej zdjęć z Instagrama Mai Sablewskiej znajdziesz w galerii na początku artykułu

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Zdania internautek oraz internautów na temat publikacji takich fotografii są jednak podzielone:

Obserwuję ten profil od jakiegoś czasu i tak myślę sobie, że kiedyś za takie zdjęcia celebrytom płacili za takie nagie rozkładówki….ale żeby tak się obnażać publicznie cały czas…. Piękna kobieta i ciało, ale za dużo pokazywane na insta
Naturalne piękno <3 dziś rzadkość...
Klasa
Zrobiłabym to samo:) Scenografia piękna!
Wow
Bardzo zmysłowo

- czytamy.

Więcej o: