Maja Sablewska zapozowała nago. Zdjęcie podzieliło fanów. "Ale żeby tak się obnażać"

Maja Sablewska udostępniła na swoim instagramowym profilu kolejne odważne zdjęcie. Tym razem gwiazda zapozowała nago w oknie paryskiego hotelu. Zdania internautów na temat odważnego kadru są jednak podzielone. - "Klasa", "Za dużo pokazywane na insta" - czytamy.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Maja Sablewska swoją karierę w polskim show-biznesie zaczynała od pracy menagera muzycznego, opiekując się gwiazdami. Z biegiem lat stała się natomiast jedną z nich. Najpierw wystąpiła w roli jurora w popularnym show "X Factor", co zaowocowało propozycjami poprowadzenia innych telewizyjnych produkcji. Maja Sablewska zaczęła bowiem nagrywać programy o tematyce modowej, w których pomagała Polkom odnaleźć swój styl. W ostatnim czasie zrezygnowała jednak z telewizji i skupia się przede wszystkim na działalności w Internecie. Maja Sablewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 500 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi swoimi zdjęciami.

Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Fani nie mogą uwierzyć: 'Ty to zjesz?' (zdjęcie ilustracyjne) Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Fani nie mogą uwierzyć: "Ty to zjesz?"

Maja Sablewska zapozowała nago. Pokazywanie takich kadrów na Instagramie nie wszystkim się spodobało

Maja Sablewska nie ukrywa swojego zamiłowania do artystycznych oraz odważnych fotografii i właśnie takie często zobaczyć można na jej instagramowym profilu. Ostatnio udostępniła natomiast zdjęcie, na którym zapozowała nago w oknie jednego z paryskich hoteli mając na sobie buty oraz osłaniając się kołdrą.

…paris is always a good idea

- napisała pod zdjęciem.

Więcej zdjęć z Instagrama Mai Sablewskiej znajdziesz w galerii na początku artykułu

 

Klaudia Halejcio pokazała się w bieliźnie. 'A to tu była w ogóle jakaś ciąża?' (zdjęcie ilustracyjne) Klaudia Halejcio pokazała się w bieliźnie. "A to tu była w ogóle jakaś ciąża?"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Zdania internautek oraz internautów na temat publikacji takich fotografii są jednak podzielone:

Obserwuję ten profil od jakiegoś czasu i tak myślę sobie, że kiedyś za takie zdjęcia celebrytom płacili za takie nagie rozkładówki….ale żeby tak się obnażać publicznie cały czas…. Piękna kobieta i ciało, ale za dużo pokazywane na insta
Naturalne piękno <3 dziś rzadkość...
Klasa
Zrobiłabym to samo:) Scenografia piękna!
Wow
Bardzo zmysłowo

- czytamy.

Więcej o: