Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ma już 15 lat. Podobna do nich? Aż trudno uwierzyć, jak bardzo

Kiedy Angelina Jolie była w ciąży i wraz z Bradem Pittem czekała na swoje pierwsze biologiczne dziecko, wszyscy byli ciekawi, jak będzie wyglądać pociecha najpiękniejszej pary świata. Dziś Shiloh Nouvel Jolie-Pitt ma 15 lat i zachwyca urodą. - 50 proc. Angelina, 50 proc. Brad. Ona jest przepiękna - piszą internauci.

Więcej newsów o dzieciach gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Angelina Jolie i Brad Pitt byli przez prawie 10 lat najpopularniejszą parą na świecie (w 2016 r. aktorka złożyła pozew, a rozwiedli się w 2019 r.). Poznali się w 2005 roku na planie filmu Pan i Pani Smith, jednak Brad był wówczas związany z Jennifer Aniston, z którą niedługo później się rozwiódł. Choć żadne z nich publicznie nie potwierdziło ich związku, to coraz częściej widywani byli razem, a media nie przestawały spekulować, nadając im nawet pseudonim "Brangelina". 11 stycznia 2006 na łamach magazynu People Jolie potwierdziła natomiast, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest Brad Pitt. Shiloh Nouvel Jolie-Pitt przyszła na świat 27 maja 2006 roku. 

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu. Zahara pożyczyła od niej sukienkę

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ma już 15 lat. "Idealne połączenie mamy i taty"

Ostatnio sieć obiegły najnowsze zdjęcia Shiloh Jolie-Pitt, która w tym roku skończyła 15 lat. Patrząc na zdjęcia nastolatki nie da się nie zauważyć uderzającego podobieństwa do sławnych rodziców. 

Zdjęcia z Instagrama Angeliny Jolie znajdziesz w galerii na początku artykułu

 

Pod postami na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych nastolatką internautek oraz internautów:

Usta Angeliny i oczy Brada
50 proc. Angelina, 50 proc. Brad. Ona jest przepiękna
Ma blask swojej mamy
Wow. Ona naprawdę wygrała w loterii genów
OMG. Jest absolutnie cudowna. Idealne połączenie mamy i taty
Najpiękniejsze dziecko na świecie
Wygrała genetyczną loterię
Jest zjawiskowa
Idealna kombinacja
Ukradła całe piękno świata

- czytamy.

Angelina Jolie z dziećmi Angelina Jolie na premierze z dziećmi. Show skradła córka aktorki

Angelina Jolie oraz Brad Pitt mają trójkę adoptowanych oraz trójkę biologicznych dzieci: Maddox Chivan Jolie-Pitt (ur. 5 sierpnia 2001 w Kambodży; adopt. 10 marca 2002), Zahara Marley Jolie-Pitt (ur. 8 stycznia 2005 w Etiopii; adopt. 6 lipca 2005), Shiloh Nouvel Jolie-Pitt (ur. 27 maja 2006 w Swakopmund, Namibia), Pax Thien Jolie-Pitt (ur. 29 listopada 2003 w Wietnamie; adopt. 15 marca 2007) oraz  Knox Leon Jolie-Pitt i Vivienne Marcheline Jolie-Pitt (ur. 12 lipca 2008 w Nicei, Francja).

Więcej o: