Tajemnicza linia na dłoni! Co oznacza linia Anioła Stróża i czy naprawdę przynosi szczęście? Mają ją nieliczni

Linie widoczne na naszych dłoniach zdradzają tajemnice przyszłości. Jednak o ile na każdej bez trudu znajdziemy linię życia, serca czy losu, to tzw. linię Anioła Stróża posiadają tylko nieliczni szczęściarze. Gdzie jej szukać i co właściwie oznacza?

Interesujesz się wróżbami? Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wróżenie z kart, fusów, ruchu ptaków na niebie – ludzie od zawsze byli spragnieni wiedzy na temat przyszłości, którą starali pozyskać różnymi sposobami. Najprościej jednak spojrzeć na swoje własne dłonie, które zdradzają wiele sekretów. Wróżenie z ręki, czyli chiromancja, to starożytna sztuka interpretowania linii widocznych po wewnętrznej stronie dłoni i na nadgarstku. Można z nich wyczytać nie tylko przyszłe losy człowieka, ale również ciekawe informacje na temat jego charakteru, temperamentu czy predyspozycji zawodowych.

Zobacz wideo Przełomowy moment dla turystyki kosmicznej

Linia Anioła Stróża – w którym miejscu się znajduje?

Najważniejsze i najbardziej znaczące linie na ludzkiej dłoni to linia życia, linia serca i linia głowy. Linia życia otacza łukiem kciuk. Wyznacza nie tyle długość życia, co zasób energii, który mamy do wykorzystania na przestrzeni lat. Linia serca, która znajduje się u nasady pozostałych czterech palców, mówi o miłości. Nie tylko romantycznej, ale także przyjacielskiej i rodzicielskiej. Linia głowy ciągnąca się przez środek dłoni oznacza możliwości intelektualne danego człowieka – im jest dłuższa i wyraźniejsza, tym lepiej.

Nie każdy posiada jednak linię zwaną linią Anioła Stróża lub linią Marsa. Ta wyjątkowa linia jest dość niepozorna, biegnie równolegle do linii życia, ale znajduje się bliżej kciuka. Ci, którzy ją posiadają, nie będą mieli żadnego problemu z wypatrzeniem dodatkowej kreski. Pozostali niestety muszą się pogodzić z losem… albo sprawdzić, czy linie widoczne na ich dłoniach nie układają się przypadkiem w kształt litery M. Taki symbol również wróży powodzenie, oznacza wiele ukrytych talentów, a nawet nadprzyrodzone zdolności.

Linia Anioła Stróża – czy naprawdę przynosi szczęście?

Powszechnie uważa się, że widoczna na dłoni linia Anioła Stróża wróży niezwykłe szczęście w życiu. Osoby nią obdarzone idą przez życie pod ochronnym parasolem. Łatwo odnoszą sukcesy, nie mają nigdy problemów finansowych i bez najmniejszego kłopotu osiągają wszystko, co sobie zamierzą. Szczęśliwców naznaczonych linią Anioła Stróża cechuje również silny charakter. Są pewni siebie, wytrwali w dążeniu do celu i prawie nigdy nie nachodzą ich momenty załamania. Nic dziwnego, skoro czuwa nad nimi nadnaturalna siła.  

Linia Anioła Stróża – skąd pochodzi jej nazwa?

Osoba, na której dłoni znajduje się linia Anioła Stróża, często odnosi wrażenie, że ktoś nad nią czuwa. W jej życiu zdarzają się szczęśliwe przypadki albo tzw. cudowne ocalenia, co oznacza, że wychodzi cało z bardzo trudnych lub niebezpiecznych sytuacji. Zupełnie jakby ktoś nieustannie roztaczał nad nią opiekę. Może to być właśnie Anioł Stróż lub inna nadprzyrodzona, opiekuńcza siła wyższa.

Więcej o: