Sarah Jessica Parker krytykowana za siwe włosy. "Co mam zrobić? Przestać się starzeć?"

Sarah Jessica Parker ponownie wcieli się w kultową już postać Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście", którego kontynuacja ma pojawić się jeszcze w tym roku. Aktorka, którą na planie można zobaczyć w naturalnie siwych włosach, wielokrotnie spotkała się z krytyką ze strony fanów serialu, których zdaniem wygląda na starą i zaniedbaną. - Co mam z tym zrobić? Przestać się starzeć? - pyta aktorka, odnosząc się do zarzutów.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

"Seks w wielkim mieście" podbił serca milionów i chociaż od premiery serialu minęło już ponad 23 lata, produkcja wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Do tego stopnia, że po dziesięciu latach przerwy, zdecydowano się nakręcić kontynuację serii, która ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. W główną rolę uwielbianej przez widzów Carrie Bradshaw ponownie wcieli się Sarah Jessica Parker.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ma już 15 lat. Podobna do nich? Aż trudno uwierzyć, jak bardzo (zdjęcie ilustracyjne)Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ma już 15 lat. Podobna? "Idealne połączenie"

Sarah Jessica Parker odpowiada na krytykę. "Nie mam wyboru. Mam zniknąć?"

W wywiadzie dla magazynu "Vogue" gwiazda zdecydowała się opowiedzieć, o tym jak wygląda praca na planie. Odniosła się także do zarzutów internautów, którzy w mediach społecznościowych zarzucili jej, że "wygląda staro".

- Jest tyle mizoginistycznych paplanin. O mężczyznach tak się nie mówi. "Siwe włosy, siwe włosy, siwe włosy". Siedzę z Andym Cohenem, ma gęste siwe włosi i jest przepiękne. Dlaczego to jest w porządku? Nie wiem, co mam powiedzieć - wyznała zirytowana aktorka.

Ile do koperty na wesele? 'Jeśli chcieliby, aby zwróciły się koszty, nawet 2000 zł będzie za mało'Ile kosztuje bycie gościem weselnym? "Do koperty włożę 600 zł"

- Piszą, że mam za dużo zmarszczek albo za mało zmarszczek. Każdy ma coś do powiedzenia. Wydaje się, że ludzie nie chcą, abyśmy byli całkowicie w porządku z tym, gdzie jesteśmy. Jakby cieszyli się, że boli nas to, kim jesteśmy. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się starzeć naturalnie i nie wyglądać idealnie - wyznała.

- Wiem, jak wyglądam. Nie mam wyboru. Co mam z tym zrobić? Przestać się starzeć? Zniknąć? - zapytała, wyraźnie rozczarowana postawą internautów.

Jak Donatella Versace wyglądała kiedyś? Na starych zdjęciach jest nie do poznaniaJak Donatella Versace wyglądała kiedyś? Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Więcej o: