Jest córką świadków Jehowy. "Rodzice moich koleżanek nie pozwalali się im ze mną bawić"

Aleksandra Żuraw zdecydowała się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa. Jako córka świadków Jehowy musiała mierzyć się nie tylko z przykrymi uwagami, ale i odtrąceniem przez rówieśników. - Mała Ola przez wybór swoich rodziców była gnębiona od przedszkola - wyznała.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Aleksandra Żuraw zyskała rozpoznawalność, dzięki udziałowi w czwartej edycji show "Top Model" i chociaż ostatecznie nie związała swojej przyszłości z modelingiem, do dziś cieszy się popularnością, aktywnie działając w mediach społecznościowych. Żuraw chętnie dzieli się tam urywkami ze swojej codzienności i nie boi się przy tym poruszać naprawdę trudnych tematów.

Zobacz wideo

Aleksandra Żuraw o dzieciństwie. "Byłam gnębiona od przedszkola"

W jednym z ostatnich wideo, jakie opublikowała na TikToku, zdecydowała się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa, z jakimi przyszło jej się mierzyć, będąc córką świadków Jehowy.

- Nie możemy się z tobą bawić, bo mama nam nie pozwala. Nie możesz przyjść do mnie do domu, mama powiedziała, że cię nie wpuści. Jesteś z sekty, nie będziemy się z tobą bawić. Kociara! Kici-kici. Zobaczcie, to ta Jehowa - to tylko część przykrych uwag, jakie posyłano w jej kierunku.

Sarah Jessica ParkerSarah Jessica Parker krytykowana za siwe włosy. "Mam przestać się starzeć?"

- Mała Ola przez wybór swoich rodziców była gnębiona od przedszkola. Tulę cię maleństwo - napisała Żuraw o samej sobie, publikując przy tym swoje zdjęcie z dzieciństwa.

- Przez zaściankowość, strach i uprzedzenia w małym miasteczku. Rodzice moich koleżanek nie pozwalali się im ze mną bawić. Szczególnie pozdrawiam rodziców Kasi S. z naprzeciwka. Dzięki nim mam najwięcej traum. Pamiętam wszystkie słowa - podsumowała Żuraw.

Licealistka pokazała, czego uczą na religiiKsiądz uczy na temat feminizmu. "Zaburza poczucie bezpieczeństwa w rodzinie"

Więcej o: