Druhny zrezygnowały ze swoich funkcji. Wszystko przez wymagania panny młodej. "To zupełnie normalne oczekiwania"

Przyszła panna młoda pożaliła się w sieci, że jej przyjaciółki masowo rezygnują z zaproponowanych im funkcji druhen. - Jedna powiedziała mi, że moje prośby nie są możliwe do spełnienia. Odparłam, że to są zupełnie normalne oczekiwania - wyznała przyszła panna młoda, rozczarowana postawą przyjaciółek.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Przyszła panna młoda, zawiedziona postawą przyjaciółek postanowiła opisać całą sytuację w sieci, licząc na wsparcie od internautów. Jak wyjawiła, w lipcu przyszłego roku bierze ślub, jednak już teraz większość z jej przyjaciółek zrezygnowała z zaproponowanych im funkcji druhen. Jak się okazało, winne były jej oczekiwania, które te uznały za zbyt wygórowane.

Zobacz wideo

"Zaczęły rezygnować, jedna po drugiej"

- Z początku oczekiwania wydawały mi się rozsądne. A potem druhny zaczęły rezygnować, jedna po drugiej - opisuje rozczarowana. Jak przyznała, chciała, by druhny same pokryły koszty makijażystek i sukien, które dla nich wybrała, a także zapłaciły za pobyt w luksusowym hotelu, w którym miała zatrzymać się rodzina państwa młodych. Co więcej, zgodnie z jej oczekiwaniami druhny miałyby pokryć także koszty weekendowego wyjazdu w ramach wieczoru panieńskiego.

Dwie z druhen od razu przyznały, że nie będą w stanie sprostać jej oczekiwaniom ze względów finansowych. Panna młoda nie była jednak gotowa na ustępstwa pod względem wyboru tańszych kreacji, czy tańszego noclegu, dlatego ostatecznie zdecydowały się zrezygnować z zaproponowanych im funkcji.

- Zaczął narastać konflikt z czterema pozostałym druhnami. Jedna powiedziała mi, że moje prośby nie są możliwe do spełnienia. Odparłam, że to są zupełnie normalne oczekiwania – opisała rozczarowana. Przyznała także, że część z nich poczuła się urażona, kiedy ta doradziła im... schudnięcie.

Jej postawa oburzyła internautów, którzy zarzucili jej egoizm. - Nie masz prawa wydawać w ten sposób pieniędzy należących do innych ludzi - stwierdził wprost jeden z użytkowników forum Reddit. - To przerażające, że sugerujesz druhnom schudnięcie - dodała kolejna uczestniczka dyskusji.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy rozumieli rozczarowanie panny młodej. - Te druhny, które zrezygnowały nie są prawdziwymi przyjaciółkami - stwierdziła inna użytkowniczka forum.

Więcej o: