Karolina Szostak pokazała się zupełnie bez makijażu. Jak wygląda w takiej wersji?

Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie zdjęciem, które zrobiła podczas wizyty w salonie beauty, do którego wybrała się na pewien zabieg. Dziennikarka na fotografii zapozowała zupełnie bez makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych w Polsce, a na swoim koncie ma jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że kilka lat temu dziennikarka przeszła na dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć, dzięki czemu schudła ponad 30 kilogramów. W różnych wywiadach oraz social mediach, Karolina Szostak wielokrotnie powtarzała, że szczuplejszą sylwetkę i lepsze samopoczucie zawdzięcza m.in. diecie dr Dąbrowskiej, która zaliczana jest do postów leczniczych. Choć wyznanie dziennikarki spotykało się z wieloma kontrowersjami, a wiele osób niejednokrotnie wróżyło jej szybki efekt jo-jo, to Karolina Szostak od kilku lat pozostaje w świetnej formie.

Kasia Cichopek pochwaliła się nowym kolorem włosów. Jak wygląda po metamorfozie? (zdjęcie ilustracyjne)Kasia Cichopek pochwaliła się nowym kolorem włosów. Jak wyszło?

Karolina Szostak pokazała się bez grama makijażu na Instagramie. Jak wygląda w takiej wersji?

Oprócz diety oraz aktywności fizycznej, Karolina Szostak dba o swoje ciało również przy pomocy nowoczesnych zabiegów. Na jeden z nich dziennikarka wybrała się ostatnio, a zdjęciem prosto z gabinetu podzieliła się na swoim instagramowym profilu.- Najnowsza Kriolipoliza Medyczna TC Cryo. Największy obszar zabiegowy. Najszybsze efekty. Bez zasysania i bez bólu - napisała pod postem.

Więcej zdjęć Karoliny Szostak znajdziesz w galerii na początku artykułu

Na opublikowanej fotografii Karolina Szostak zapozowała zupełnie bez makijażu. Choć zarówno w makijażu, jak i bez, dziennikarka prezentuje się świetnie, to pod postem pojawił się złośliwy komentarz jednej z internautek. Karolina Szostak postanowiła odpowiedzieć na niego, ucinając dalszą dyskusję.

 

Sarah Jessica ParkerSarah Jessica Parker krytykowana za siwe włosy. "Mam przestać się starzeć?"

Przykro mi to pisać, ale wygląda Pani coraz gorzej, szczególnie na twarzy

- napisała internautka.

Myślę, że najczęściej widzi mnie Pani umalowaną, a tu #nomakeup

- odpowiedziała dziennikarka.

Bardzo niesmaczny komentarz! Polecam więcej serdeczności ;) to wraca i lepiej smakuje

- napisała w obronie Karoliny Szostak inna obserwatorka.

Więcej o: