Karolina Szostak pokazała się zupełnie bez makijażu. Jak wygląda w takiej wersji?

Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie zdjęciem, które zrobiła podczas wizyty w salonie beauty, do którego wybrała się na pewien zabieg. Dziennikarka na fotografii zapozowała zupełnie bez makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych w Polsce, a na swoim koncie ma jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że kilka lat temu dziennikarka przeszła na dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć, dzięki czemu schudła ponad 30 kilogramów. W różnych wywiadach oraz social mediach, Karolina Szostak wielokrotnie powtarzała, że szczuplejszą sylwetkę i lepsze samopoczucie zawdzięcza m.in. diecie dr Dąbrowskiej, która zaliczana jest do postów leczniczych. Choć wyznanie dziennikarki spotykało się z wieloma kontrowersjami, a wiele osób niejednokrotnie wróżyło jej szybki efekt jo-jo, to Karolina Szostak od kilku lat pozostaje w świetnej formie.

Karolina Szostak pokazała się bez grama makijażu na Instagramie. Jak wygląda w takiej wersji?

Oprócz diety oraz aktywności fizycznej, Karolina Szostak dba o swoje ciało również przy pomocy nowoczesnych zabiegów. Na jeden z nich dziennikarka wybrała się ostatnio, a zdjęciem prosto z gabinetu podzieliła się na swoim instagramowym profilu.- Najnowsza Kriolipoliza Medyczna TC Cryo. Największy obszar zabiegowy. Najszybsze efekty. Bez zasysania i bez bólu - napisała pod postem.

Więcej zdjęć Karoliny Szostak znajdziesz w galerii na początku artykułu

Na opublikowanej fotografii Karolina Szostak zapozowała zupełnie bez makijażu. Choć zarówno w makijażu, jak i bez, dziennikarka prezentuje się świetnie, to pod postem pojawił się złośliwy komentarz jednej z internautek. Karolina Szostak postanowiła odpowiedzieć na niego, ucinając dalszą dyskusję.

 
Przykro mi to pisać, ale wygląda Pani coraz gorzej, szczególnie na twarzy

- napisała internautka.

Myślę, że najczęściej widzi mnie Pani umalowaną, a tu #nomakeup

- odpowiedziała dziennikarka.

Bardzo niesmaczny komentarz! Polecam więcej serdeczności ;) to wraca i lepiej smakuje

- napisała w obronie Karoliny Szostak inna obserwatorka.

Więcej o: