Nowe informacje na temat najsmutniejszej księżnej świata. Spore zmiany

Żona księcia Monako prawie po roku nieobecności wróciła do domu. W poniedziałek rano Charlene przyleciała prywatnym samolotem do Nicei. Wcześniej przez wiele miesięcy przebywała w Republice Południowej Afryki.

Kilka miesięcy temu media na całym świecie obiegła informacja o tym, że księżna Charlene dziesiątą rocznicę ślubu spędziła samotnie. Co ciekawe, jej wyjazd zbiegł się z plotkami na temat kolejnego nieślubnego dziecka księcia Alberta. Jednak oficjalnie powodem jej nieobecności była choroba. Charlene zachorowała w czasie pobytu za granicą. Nabawiła się infekcji gardła, nosa i ucha. Podobno jej stan w pewnym momencie był bardzo ciężki.

Zobacz wideo Kate i William w filmie z okazji 10. rocznicy ślubu

Kobieta poza domem przebywała od stycznia tego roku. Rocznicę spędziła samotnie w Republice Południowej Afryki. - To pierwszy raz, gdy będę świętować rocznicę ślubu sama. Bardzo mnie to smuci i jest trudne. Jednak ja i Albert nie mamy wyjścia. Musimy słuchać zaleceń lekarzy, nawet gdy sprawia to ból. Mąż mnie wspiera, a nasze codzienne rozmowy pomagają mi zachować spokój. Tęsknię jednak za wspólnym czasem - napisała księżna. 

Powrót księżnej do Monako

W poniedziałek rano Charlena przyleciała prywatnym samolotem do Nicei. Jak informuje "Daily Mail" księżna została sfotografowana o godzinie 8:45. Na lotnisku czekała już na nią książęca świata oraz jej pies. Po przywitaniu księżna wsiadła do helikoptera, który zabrał ją do Monako. 

Beata Tadla przeszła sepsęBeata Tadla opisała swoje zmagania z sepsą. "Drgawki nie do okiełznania"

Najsmutniejsza księżna świata

Księżna Charlene często nazywana jest "najsmutniejszą księżniczką świata". To dlatego, że na jej twarzy rzadko gości uśmiech. Żona księcia Alberta zrezygnowała dla niego z kariery sportowej, a kilka dni przed ślubem dowiedziała się o nieślubnym dziecku swojego narzeczonego. Jednak nie mogła już wycofać się z tej relacji. Warto wspomnieć, że w 1996 Charlene rozpoczęła karierę pływacką. W 2000 roku reprezentowała nawet Republikę Południowej Afryki na letnich igrzyskach olimpijskich w pływaniu.

Więcej o: