Tego mopsa na TikToku obserwuje 3,8 mln fanów. "Noodle" przepowiada "przyszłość" internautom

Niektórzy tuż po przebudzeniu sprawdzają wiadomości, inni pogodę, są również tacy, których rano interesują z wielu względów kursy walut. Jeśli jednak chcielibyście dowiedzieć się co o naszym dniu myśli pies "Noodle" to powinniście zacząć obserwować go na TikToku.

Więcej historii o wyjątkowych zwierzakach przeczytacie na Gazeta.pl

Znamy już takie historie, gdzie np. ośmiornica typowała wyniki na Euro 2012 lub chomika przewidującego sytuację na giełdzie kryptowalut? Pies "Noodle" nie powie wam jaki wynik obstawić w meczu piłkarskim, albo w co zainwestować na giełdzie, ale w zabawny sposób zasygnalizuje kiedy potraktować się łagodnie, a kiedy dać z siebie znacznie więcej. 

Zobacz wideo

13-letni mops gra w grę "No bones"

Przedstawmy naszego wróżbitę. Jest to pies rasy mops o imieniu Noodle, co po polsku znaczy makaron. Pupil należy do Jonathana Graziano, z którym wspólnie występuje na nagraniach na TikToku i Instagramie. Wspólnie pokazują kulisy swojego życia. Szczególnie popularna okazała się "gra" w "No bones" ("Bez kości"), stanowiąca rodzaj wróżby. 

Jonathan codziennie podchodzi do legowiska swojego psa i delikatnie go unosi. Jeśli pupil trzyma się prosto na nogach mamy wtedy "Bones day". Jeśli nie i wydaje się miękki jak plastelina, sygnalizuje "No bones day". Internauci zaczęli szybko traktować nastrój Noodle'a jako prognozę tego, czego mogą się spodziewać danego dnia. "Bones days" oznacza, że w tym dniu powinniśmy być pełni energii, mieć wysoką motywacją i właśnie wtedy mamy wrażenie, że nic nie jest w stanie nas zatrzymać. "No bones day" oznacza z kolei, że powinniśmy odpocząć i nie wymagać od siebie zbyt wiele. 

Ten pies podbija internet 

Niektóre zwierzaki w sieci mają więcej obserwujących niż ich właściciele. Na TikToku Noodle zebrał już tak szerokie grono fanów, że może mierzyć się z najpopularniejszymi influencerami. Tylko na tej platformie śledzi go ponad 3,8 mln fanów. Dla porównania możemy powiedzieć, że naszego najlepszego piłkarza z reprezentacji Polski, czyli Roberta Lewandowskiego obserwuje 4,7 mln fanów. Biorąc pod uwagę, że piesek coraz częściej pojawia się w mediach na całym świecie, liczba ta stale rośnie i wcale wykluczone nie jest, że już wkrótce Noodle będzie miał więcej fanów niż nasz napastnik. Jeśli macie gorszy dzień to zapewniamy was, że filmiki z tym zwierzakiem są totalnie rozczulające. 

Więcej o: