Ważyła 113 kilogramów. Przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz słyszy, że jest zbyt chuda

Cindi Quinn przez lata borykała się z nadwagą, wywołaną złym stylem odżywiania. Po urodzeniu trzeciego dziecka jej waga osiągnęła 113 kilogramów, co jak przyznała, utrudniało jej normalne funkcjonowanie. 35-latka zdecydowała się więc zmienić styl życia, a swoja spektakularną metamorfozą pochwaliła się w sieci.

Więcej tematów z życia wziętych na stronie głównej Gazeta.pl

Jak przyznała Quinn, przez lata nie przykładała większej wagi do swojego jadłospisu, który składał się przede wszystkim ze słodyczy i fast-foodów. W efekcie przez większość swojego życia borykała się z poważną nawagą, która z czasem zaczęła utrudniać jej normalne funkcjonowanie. Kobieta miała problemy z poruszaniem się, nadciśnienie oraz podwyższony poziom cukru. Kiedy jej waga osiągnęła 113 kilogramów, Quinn zdecydowała się na zmianę stylu życia.

Zobacz wideo

Schudła ponad 60 kg. Teraz słyszy, że jest zbyt chuda

Po konsultacji z lekarzem przeszła na dietę, znacząco ograniczając spożywane kalorie, a po roku zdrowego odżywiania zmobilizowała się także do regularnej aktywności fizycznej. W ciągu trzech lat kobiecie udało się schudnąć ponad 60 kilogramów, a swoją przemianę na bieżąco relacjonowała w mediach społecznościowych.

Jak przyznaje Quinn, metamorfoza wymagała od niej wielu wyrzeczeń i samodyscypliny, a w pewnym momencie stała się wręcz jej obsesją. Kobieta, mimo osiągnięcia prawidłowej wagi, wciąż myślała o odchudzaniu. Jak wyznaje, przyczyniły się do tego przykre komentarze na temat wyglądu, z którymi przez lata musiała się borykać. Jak się jednak okazało, niewybredne docinki internautów nie ustały wraz ze zrzuceniem przez nią nadprogramowych kilogramów - z czasem internauci zaczęli jej zarzucać, że jest zbyt chuda.

Teraz, choć jej waga jest prawidłowa, wciąż mierzy się z przykrymi komentarzami. Nauczona doświadczeniem Quinn, podkreśla jednak, że nie należy przedkładać opinii innych nad własne zdrowie i samopoczucie.

Więcej o: