Kartka na drzwiach popularnego sklepu hitem w sieci. Wprowadzili zakaz płacenia... gotówką

Jeden ze sklepów popularnej sieci Carrefour Express wprowadził zakaz płacenia za zakupy gotówką. Poinformował o tym klientów, wywieszając kartkę na drzwiach. Powód? Dla niektórych wręcz absurdalny. TikTokerka, która uwieczniła kartkę na nagraniu również nie kryła oburzenia.

Więcej tematów z życia wziętych znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Płatności bezgotówkowe nieustannie zyskują na popularności. Do takiego sposobu płacenia za zakupy intensywniej zaczęto również zachęcać w trakcie pandemii koronawirusa. Część osób jednak nadal pozostaje wierna transakcjom gotówkowym i woli w ten sposób regulować swoje rachunki. Okazuje się, że takie osoby nie zrobiłyby już zakupów w jednym ze sklepów popularnej sieciówki.

Goście podczas wesela zniszczyli salę. 'Przejechali kajakiem po parkiecie' (zdjęcie ilustracyjne)Goście podczas wesela zniszczyli salę. "Przejechali kajakiem po parkiecie"

"Płatność tylko kartą, ze względu na to, że nie macie drobnych"

Kasia Stańczuk prowadząca na TikToku profil pod nazwą @crazymommy27, uwieczniła na nagraniu kartkę, którą zauważyła na drzwiach jednego ze sklepów sieci Carrefour Express. Z informacji umieszczonej na kartce wynika bowiem, że sklep ten nie przyjmuje płatności gotówkowych. Powód? Wcale nie względy pandemiczne, a brak drobnych u klientów. 

Płatność tylko kartą, ze względu na to, że nie macie drobnych

- widnieje przed wejściem do sklepu.

Kobieta, która nagrała ten krótki filmik na TikToka, nie kryła swojego oburzenia:

Nie no, to jest hit. Carrefour Express nie ma to jak szacunek do klienta. Płatność tylko kartą, ze względu na to, że nie macie drobnych

- powiedziała TikTokerka @crazymommy27 na wideo.

ale żeby tak walić na Ty? Nic mnie już nie zdziwi #sklep #szacunek #sklepikosiedlowy #klient #sprzedawcy

- dodała w opisie filmiku.

Zapłacił ponad 9 tys. zł w restauracji. Za co? To dopiero jest paragon grozy (zdjęcie ilustracyjne)Zapłacił ponad 9 tys. zł w restauracji. Za co? To dopiero jest paragon grozy

Filmik szybko stał się viralem i zyskał w sieci dużą popularność. Do tej pory nagranie na TikToku obejrzało ponad 159 tys., polubiło ponad 3 tys., a skomentowało ponad 300 internautek oraz internautów, a liczby te cały czas rosną. 

Więcej o: