Nagranie z trybun stadionu stało się hitem sieci. Jej wpadkę obejrzało miliony internautów. "To zabawne"

Kamery rejestrujące mecz futbolu amerykańskiego nagrały zabawną wpadkę jednej z kibicek. Dziewczyna chciała pocałować swojego partnera, który w ostatniej chwili uchylił się jednak przed jej pocałunkiem. Nagranie błyskawicznie obiegło media społecznościowe, stając się hitem internetu. - To zabawne, widzieć jak to chłopak odrzuca zaloty dziewczyny - piszą.

Więcej tematów z życia wziętych znajdziesz na Gazeta.pl

Do sytuacji doszło podczas meczu futbolu amerykańskiego pomiędzy Wake Forest-Duke a Duke Blue Devil. Relacja ze spotkania transmitowana była przez telewizję ESPN. W trakcie meczu realizator pokazywał także zgromadzonych na trybunach kibiców. I to właśnie podczas jednego z najazdów kamerą na publiczność, udało mu się zarejestrować nietypową scenę.

Nagranie z trybun stadionu stało się hitem sieci

Jedna z kibicek pochyliła się, by pocałować swojego chłopaka, jednak ten niewzruszony jej zalotami, uchylił się przed pocałunkiem. Zmieszana jego reakcją, natychmiast odwróciła głowę, udając nagłe zainteresowanie meczem. Nagranie szybko wzbudziło zainteresowanie internautów, którzy uznali sytuację za wyjątkowo komiczną.

Nakaz płacenia kartą Kartka na drzwiach sklepu hitem w sieci. Wprowadzili zakaz płacenia... gotówką

- To zabawne, widzieć jak to chłopak odrzuca zaloty dziewczyny – stwierdził użytkownik TikToka, zwracają uwagę na to, że zazwyczaj działa to w drugą stronę.

Wkrótce nagranie dotarło i do samych zainteresowanych, którzy postanowili odnieść się do zaistniałej sytuacji, uspokajając wszystkich internautów martwiących się o uczucia zranionej dziewczyny. - Niedawno zaczęliśmy ze sobą chodzić. Lubimy oboje uchylać się od pocałunku, robiąc psikusa drugiej osobie. Właśnie to pokazano w telewizji. (…) Teraz się z tego śmiejemy – wyjaśniła dziewczyna.

Aleksandra Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska o sytuacji na granicy. Nawiązała do Holocaustu

Więcej o: