Ciepłe dzianinowe czapki w najpiękniejszych kolorach na zimę! Hity z Zary, Mohito i HM

Już od jakiegoś czasu możemy obserwować, jak większymi krokami zbliżają się przymrozki. Oszroniona trawa i drzewa to widok, który nie będzie już nas dziwił. Na te chłodniejsze poranki dni i wieczory warto posiadać w swojej szafie czapkę z dzianiny w najpiękniejszych kolorach. Sklepy Zary, Mohito i HM mają kilka ciekawych propozycji.

Interesujesz się moda? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nakrycie głowy, jakie wybieramy oczywiście, uzależnione jest od pogody. Latem nosimy kapelusze lub czapki z daszkiem, które mają na celu chronić nas przed słońcem. Zimą natomiast musimy wybrać taką czapkę, która nie tylko będzie modnie i stylowo wyglądała, ale również zapewniała nam komfort termiczny. Te modele spełniają obydwa kryteria i możemy je kupić w sklepach Zara, Mohito i HM.

Zobacz wideo Czas iść do szkoły, a włosy najchętniej schowałabyś pod czapką? Ta fryzura cię uratuje!

Zara sprzedaje ciepłą czapkę, która w części została zrobiona z recyklowanego materiału i wełny

Oferta, z jaką wychodzi sklep Zara to nietuzinkowa czapka w stylu tak zwanego krasnala. Została ona zrobiona w części z recyklowanego poliesteru, który wytwarzany jest z recyklowanego tworzywa PET oraz z plastikowych butelek. W materiale możemy znaleźć również wełnę. Model ten posiada ozdobne zawinięcie i dostępny jest w siedmiu modnych kolorach. Jej cena to 59,99 zł.

Czapka w 7 kolorachCzapka w 7 kolorach Zara

Mohito wychodzi naprzeciw wymagającym klientom. Ta czapka dostępna jest w siedmiu pastelowych kolorach

Mohito proponuje nam stylową i ciepłą czapkę na jesień i zimę. Ten model został uszyty z materiału z dodatkiem wełny. Posiada modną prążkowaną strukturę i eleganckie podwinięcie. Aby korzystać z tej czapki przez długie lata, musimy prać ją ręcznie, nie możemy jej suszyć w suszarce bębnowej i prasować. Dostępna jest w siedmiu modnych pastelowych i stonowanych kolorach. Możemy ją mieć za 49,99 zł.

czapka dzianinowaczapka dzianinowa Mohito

HM w swojej ofercie posiada ciekawą propozycję czapki na zimę. Model w pomarańczowym kolorze ma swój charakter

Sieć sklepów HM przedstawia w swojej ofercie klientom czapkę na zimę i jesień. Model ten jest dwuwarstwowy. Uszyty został z miękkiej dzianiny, dzięki której nie musimy się martwić o temperaturę w chłodniejsze dni. Posiada również ozdobną aplikację na podwiniętym brzegu. Czapka ta dostępna jest w trzech kolorach pomarańczowym, czarnym i beżowym melanżu. Cena, jaką musimy zapłacić, aby ją mieć to 39,99 zł.

Czapka pomarańczowaCzapka pomarańczowa HM

Więcej o: