Była gwiazdą pierwszej edycji "Mam Talent". Jak dziś wygląda Klaudia Kulawik?

Klaudia Kulawik zyskała rozpoznawalność, dzięki udziałowi w pierwszej edycji kultowego już show "Mam Talent". 11-letnia wówczas dziewczynka zachwyciła publiczność swoimi występami, co zapewniło jej miejsce w finale. I chociaż ostatecznie zdobyła drugie miejsce, rozkochała w sobie całą Polskę.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Od tamtej pory minęło już 13 lat, a Kulawik w niczym nie przypomina już małej dziewczynki. Dziś ma  24 lata i studiuje na jednej z prestiżowych szkół w Londynie. - Jestem teraz w Polsce, z racji pandemii tok nauczania jest prowadzony online. To dla mnie wielka szkoda i wewnętrzny ból, bo chciałabym być w Londynie, poznawać nowych ludzi i z nimi współpracować - mówiła w marcu Kulawik w rozmowie z portalem VIVA.pl

Zobacz wideo

Klaudia Kulawik - jak wygląda dzisiaj?

Mimo że tuż po programie nie była pewna, czy to właśnie ze śpiewem chce związać swoją przyszłość, z czasem miłość do muzyki okazała się silniejsza niż inne jej zainteresowania, dlatego wygrane w programie pieniądze przeznaczyła właśnie na edukację muzyczną.

W 2019 roku Kulawik udało się wydać debiutancką EPkę i jak zapewnia młoda artystka, ma w planach tworzenie kolejnych autorskich utworów. Chciałaby też zająć się produkcją muzyki filmowej.

Piosenkarka jest też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się urywkami ze swojego życia codziennego. Zdjęcia artystki znajdziecie w galerii na początku artykułu. Bardzo się zmieniła? 

Więcej o: